з 11.05.2021р. відновлюється освітній процес в закладі для 5-7 класів та I-IV курсів ліцею.

Здобувачі освіти відвідують заклад на 100%

Цікава екскурсія

Цікава екскурсія Картка ЮНІОРА ПриватБанку – перший крок до фінансового розвитку дитини

Учні 1-І класу побували на екскурсії у відділенні ПРИВАТБанку. Адже фінансове благополуччя залежить не лише від розміру доходів, а від уміння керувати своїми грошима! Співробітники банку розповіли дітям, як правильно користуватися банкоматами, як за допомогою терміналу можна перевірити баланс на карті ЮНІОРА та як поповнити рахунок.

Учні з великим задоволенням скористалися запропонованою нагодою та, користуючись власними платіжними картками ЮНІОРА, спробували практично застосувати отримані знання. Класний керівник 1-І класу Іванович Світлана Леонідівна

Дата: 2015-03-08 19:57:48