Міський конкурс проектів «З батьківської криниці»

Вітаємо учнів 3-А класу та їхнього класного керівника Мед І.Л. з перемогою у міському конкурсі проектів «З батьківської криниці».

Цей проект за підтримки Департаменту освіти Вінницької міської ради тривав протягом жовтня 2017 року - лютого 2018 року. Початкові класи вінницьких шкіл займались пошуковою творчою роботою, дізнавались про традиції, звичаї та обряди українського народу, вчились основам народної майстерності.

У фіналі конкурсу, на якому були представлені 5 кращих робіт у Палаці школярів, учні 3-А класу переможно захистили свій проект «Від жайворонка до короваю (Повсякденний хліб та обрядова випічка українців)».
Так тримати!

Дата: 2018-04-27 23:21:25