Тиждень знань з безпеки життєдіяльності та цивільного захисту

21.04.2015р. – 30.04.2015р. у закладі відбувся Тиждень знань з безпеки життєдіяльності та цивільного захисту.

Тематичні бесіди та класні години, розповсюдження пам’яток щодо правил поведінки у надзвичайних ситуаціях, вікторини «Що я знаю про правила поведінки у надзвичайних ситуаціях», виставка плакатів, конкурс листівок, демонстрація відеофільмів, майстер-класи з надання першої медичної допомоги та правил користування протигазами сприяли актуалізації та поглибленню знань учнів з цивільного захисту. Для педагогічних працівників закладу проведено круглий стіл «Дії у разі терористичного акту», для технічного персоналу – практичне заняття.

30.04.2015 року у закладі проведено День цивільного захисту, під час якого було практично відпрацьовано дії особового складу у разі виникнення пожежі, хімічної небезпеки, теракту. Учні та працівники закладу ознайомилися з діями підрозділу надзвичайних ситуацій м. Вінниці.

Дата: 2015-05-08 13:20:15