Кращі серед професіоналів

Журі Всеукраїнського конкурсу на краще періодичне друковане видання для дітей та юнацтва, який заснував та щорічно проводить Держкомтелерадіо, визначив переможців 2015 року.

Кращим періодичним друкованим виданням для дітей названо пригодницький журнал для дітей від 6 до 10 років «Крилаті», що виходить 6 разів на рік накладом 4 тисячі примірників. Журнал було засновано у СШАі Спілкою Української Молоді в 1963 році. В кінці 1990-х років «Крилаті» переїхали до України (головний редактор – Тетяна Винник). Зараз його видає Українська видавнича спілка імені Ю. Липи.

У номінації «Краще періодичне видання для юнацтва» перемогла інформаційно-розважальна газета школи-ліцею № 7 м. Вінниця «Дзеркало ліцею», яку створюють вихованці цього навчального закладу.

Дата: 2015-12-21 23:07:48