з 11.05.2021р. відновлюється освітній процес в закладі для 5-7 класів та I-IV курсів ліцею.

Здобувачі освіти відвідують заклад на 100%

Поїздка до Туреччини

Учень 11-Л класу, Сухоруков Валентин, у рамках проекту «Школи: партнери майбутнього» став одним із 5-ти переможців Всеукраїнського конкурсу фільмів про один із неоціненних скарбів – про воду.

За свою перемогу він отримав винагороду – поїздку у табір відпочинку у Туреччині. 5 учнів із України провели 2 незабутні тижні у містах Трабзон та Самсун.

У першій половині дня вони займались із своїми учителями та керівниками, а у другій – працювали над кінопроектами. Результатом став цікавий фільм про воду, який створили учні під керівництвом професійних кінорежисерів.

Дата: 2012-09-26 22:23:32