Міжнародний проект «Біженці»

20-28-го жовтня учні шкіл-партнерів Гете -Інститутa в Україні брали участь у заключному етапі міжнародного проекту «Біженці». Учениця 11-Е класу Безвенюк Вікторія також стала учасницею цієї фінальної частини міжнародного проекту. Учні з Польщі, Німеччини та України зняли 2 фільми про вимушених переселенців. Вони мали змогу спілкуватися з експертами, професорами та свідками історичних подій. Фільм створений школярами під керівництвом режисерів лондонської компанії GlocalFilms. Учні отримали чудовий досвід роботи з камерою, монтажем, зустрілися з цікавими людьми. Столиця Німеччини Берлін - місто контрастів, різних поглядів та звичаїв - вразило учнів гостинністю, свободою думки та незалежністю мешканців.

Дата: 2018-03-14 23:19:14