Науково-методична конференція вчителів польської мови та літератури
26-28 серпня 2016 р. при ВАНО відбулася науково-методична конференція вчителів польської мови та літератури. В конференції приймали участь 27 вчителів Вінницької області, серед яких була й вчитель нашої школи, Гузовська В.М.
Конференція відбулась за підтримки Департаменту освіти і науки ВОДА, ВАНО, Міністерства Освіти РП, польської фундації «Воля та демократія», польська громадська організація «Кресов'яци».
Тема: вивчення польської мови та літератури як фактор розвитку особистості учня та формування його мовно-літературних компетентностей .
На закінчення конференції учасники отримали диплом про закінчення методико-полоністичного курсу в рамках проекту «Exercitia» - підвищення кваліфікації вчителів польської мови в Білорусії та Україні.

Дата: 2016-09-02 10:04:49