Увага! 25 квітня 2024 р. з 11:00 до 13:00 на подвір'ї закладу відбуватиметься Благодійний великодній ярмарок. Запрошуємо усіх охочих придбати нашу продукцію!
Літературно-мистецький проєкт «Шевченко для усіх століть»

З нагоди відзначення 207 річниці з дня народження видатного українського письменника, художника та громадського діяча Тараса Григоровича Шевченка в закладі проведено заходи літературно-мистецького проєкту «Шевченко для усіх століть» у дистанційному режимі згідно з планом.

Кафедрою учителів-філологів проведено круглий стіл «Скарбниця нації - мова».

Учні закладу провели відеочелендж «Я читаю Кобзаря».

Чудовий колаж співпраці «Тарас Шевченко - сучасний погляд» підготували учні початкової школи.

Шкільні бібліотекарі Черереватова Н. В. та Заєць Н.Г. підготували тематичну книжкову виставку «Шевченкове слово у віках не старіє» та випустили інформаційний вісник «Вічний, як народ».

Примітка: відеоролики розміщені в групі «Національна автентична школа КЗ «НВК: ЗШ І-ІІ ступенів-ліцей номер 7 ВМР» у мережі фейсбук.

Дата: 2021-03-15 23:40:18