Всеукраїнський правовий диктант

26 жовтня 2017 року пройшов перший «Всеукраїнський правовий диктант» у Києві, Львові, Тернополі, Одесі, Вінниці, Житомирі, Черкасах, Чернігові, Маріуполі, який проводила Експертна юридична служба. До диктанту долучилося більше тисячі активних громадян нашої країни. Одними із яких були вчителі (Биць М.М., Левкович Л.О., Засімович О.І) та учні нашого закладу це - Семенчук Анастасія - 11 ЮК кл., Середа Олена, Румянцева Марина - 10 ЛЮ кл., Нікітіч Анна, Рзаєв Назар, Таран Марія - 9МЮ кл., та отримали відповідні сертифікати. Стали учасниками унікального проекту, призначенням якого було дослідити рівень правової грамотності громадян України.

На Всеукраїнському рівні проект підтримали такі громадські діячі, як Ахтем Сеітаблаєв та Андрій Куликов. Участь свідчить про те, що небайдужі найбільш гострі проблеми в сфері правової грамотності українців. Відповіді на питання анкети складались з 5-ти самих публічних правових тем: сфери фінансів, здоров'я, соціальної сфери, особистої сфери, безпеки дали нам змогу визначити рівень правової освіченості. Зазначаєм, що анкета учасника пройшла експертне оцінювання Київським регіональним центром Національної академії правових наук України.

Дата: 2017-11-24 12:50:05