Телешкола „Ліцеїст"

З 2 лютого на телеканалі „Вінниччина" розпочала роботу телешкола „Ліцеїст". Десятикласники школи-ліцею №7 підготували розгалужений телевізійний проект, присвячений профорієнтації

2 лютого 2012 року у ефір вийшов перший випуск.

9 лютого ліцеїсти зустрілися в студії з представниками Торгово-економічного університету, 16 лютого - з представниками Політехнічного університету, 23 лютого - Педагогічного університету, а 1 березня - з представниками Медичного університету.

21 лютого до студії був запрошений психолог Гдічинський Олександр Володимирович, який по занінченню прямого ефіру запропонував ліцеїстам пройти тренінг та був запрошений на класну годину у 10-Е клас.

Дата: 2012-03-02 18:51:12