Вітаємо з перемогою!!!

27 - 28 жовтня 2017 року в м. Одеса в Національному юридичному університеті відбувся перший Всеукраїнський турнір з правознавства для школярів «Я маю право», що був організований Міністерством юстиції України. В турнірі вяли участь 11 команд. Вінницьку область представляла команда учнів комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей № 7 Вінницької міської ради», де в командному заліку посіли почесне ІІ місце, а серед школярів Савчук Анастасія посіла ІІІ місце.

Склад команди : Савчук Анастасія 11-ЮК, Лось Антон 11-ЮК, Середа Олена 10ЛЮ. Керівник: Биць Микола Миколайович - вчитель історії та правознавства.

Дата: 2017-11-08 10:09:23