Проект «Школи:партнери майбутнього» Міжнародні сертифікати з німецької мови для школярів

14 червня 33 учні нашого закладу складали іспити на міжнародні сертифікати з німецької мови «Fit in Deutsch 1» та «Fit in Deutsch 2». Нещодавно надійшли результати іспитів. З 33 учасників іспитів 12 склали його на «відмінно», 18 отримали оцінку «добре» та троє учнів мали оцінку «задовільно».
Найкраще іспит рівня А2 склав учень 7-Б класу Араго Гліб. Він отримав 79 балів із 80 можливих. На відмінно склали іспити ще 7 учнів сьомих класів :Мельничук Владислав (7-Б), Щербатюк Ігор (7-А), Кревська Ірина(7-А), Савчук Анастасія (7-А), Воронюк Юлія(7-Б), Котішевська Олександра (7-А) та Михайловський Денис(7-А). Учениці 8-ЛЮ Бубир Софія та Малачкова Катерина теж отримали оцінку «відмінно».
Іспит А1 на відмінно склали учениця 6-А класу Кривецька Софія та учениця 5-Б класу Зарічанська Каріна .
Вітаємо всіх учасників іспитів. Вони зробили важливий крок у своїй освіті.

Дата: 2014-07-14 13:17:28