Виставка плакатів Клауса Штека «Нічого не вирішено»

За підтримки Гете – Інституту проходить в нашій школі проходить виставка плакатів Клауса Штека «Нічого не вирішено». Клаус Штек – відомий німецький графік , президент Академії мистецтв у Берліні, володар багатьох мистецьких премій та призів. Виставка плакатів Клауса Штека присвячена проблемам навколишнього середовища. Він був одним із перших, хто у своєму політичному мистецтві звернув увагу на кліматичні зміни. Його плакати є актуальними не тільки для Німеччини, але й для України. Вони спрямовані на просвітництво та на боротьбу за громадську думку. Виставка творів Клауса Штека зацікавила та вразила багатьох в нашій школі.

Дата: 2014-12-07 22:26:19