"Зірка твого таланту"

7 грудня 2015 року в нашому закладі відбувся вечер музики й поезії "Зірка твого таланту", який організували для старшокласників Негода В.В. та Нартович Л.К. Учасниками цього заходу були учні 7-11 класів, які мали змогу продемонструвати свої музичні вміння та почитати власні твори. Глядачів, а ними були старшокласники та вчителі, приємно вразила майстерність музикантів, полонила захоплююча поезія поетів-початківців. Красу художніх творів майстерно підкреслювала презентація, підготовлена учнями 7-А класу (Дмитришена О., Ємельянов Р.). Атмосфера залу дали усім учасникам та глядачам відпочинок та натхнення на подальшу творчість.

Дата: 2015-12-12 00:26:30