ТИЖДЕНЬ ПРОФОРІЄНТАЦІЇ «МАЙБУТНЄ ЗА НАМИ»

Одним із найважливіших кроків у житті є вибір професії. Адже займатися тим, що тебе цікавить, приносить радість - одна з найважливіших умов відчуття життєвої повноцінності.

Вибір навчального закладу, а згодом професії, значною мірою впливає на все подальше життя молодої людини. Тут не можна покладатися на випадковість, квапитися. Необхідне найсерйозніше ставлення до цієї проблеми.
З 18-22 березня у закладі проводиться тиждень профорієнтації «Майбутнє за нами». В рамках якого планується зустріч з представниками центру зайнятості, проходження онлайн-тестування на визначення професії на безкоштовній онлайн-платформі Державного центру зайнятості, залечення учнів до індивідуальних консультацій соціально-психологічною службою.

Дата: 2019-03-17 01:11:48