з 11.05.2021р. відновлюється освітній процес в закладі для 5-7 класів та I-IV курсів ліцею.

Здобувачі освіти відвідують заклад на 100%


Рекомендації щодо організації роботи закладів загальної середньої освіти у 2020/2021

Розділи сайту
Архів новин
Новини
Фестиваль-відкриття Українсько-німецького року мов 2017-2018
 
Найгучніша подія року для всіх германістів України - Фестиваль-відкриття Українсько-німецького року мов 2017-2018 відбувся 9-10 вересня на Контрактовій площі у Києві. І старшокласники школи-ліцею №7 м.Вінниці, як справжні любителі та поціновувачі німецької мови, разом з учителем Десятник Тетяною прибули на фестиваль на запрошення Гете-Інституту.
Програма вуличного фестивалю була надзвичайно насиченою, та й погода сприяла чудовому проведенню часу в столиці.
«Зроби наступний крок!» - гасло Українсько-німецького року мов 2017-2018
У суботу ми побували на найбільшому уроці німецької мови в Україні, долучилися до майстер класу з робото-техніки, складали Європу в пазлах, пройшли «Стежками Гете» на інтерактивному ковбику, зіграли в твістер «Відкрий Німеччину», хлопці продемонстрували свої вміння в настільному тенісі та футболі, насолодилися ляльковим театром Олафа Мьолера, а ввечері веселилися на концерті гуртів «Гайдамаки» та «Kellerkommandо».
На наступний день у неділю ми прийшли раніше, аби записатися на квест «Deutsche Spuren», виготовити торбинку з принтом шовкодруку, взяти участь у конкурсі Німецького літературного саду за підтримки Київського клубу ораторів німецькою мовою, та поспівати караоке німецьких пісень.
Сповнені вражень, емоцій і спогадів ми повернулися додому і готові організовувати цікаві заходи німецькою у рідному місті!
 
Зроби і ти наступний крок у вивченні німецької мови!
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Дата: 2017-09-12 16:02:23