Іспити на міжнародні сертифікати Гете-Інституту

15 червня в стінах нашого закладу відбулися традиційні іспити на міжнародні сертифікати Гете-Інституту. Для 27 учнів іспити з німецької мови «Fit in Deutsch 1» та «Fit in Deutsch 2» провели представники Гете-Інституту м.Києв та мовного центру Гете-Інституту м.Вінниці. Більшість учнів ліцею отримала результат «відмінно».

Іспити «Fit in Deutsch 1» на «відмінно» склали учні 6-Б класу Коваленко Еліна, Таран Марія, Маргарян Анаїт, Горобчук Марія, учні 7-Б класу Кривонос Анастасія та Коновалов Богдан, учениці 6-А класу Лагода Катерина та 7-А класу Загоруйко Анжела. Іспит «Fit in Deutsch 2» - учні 7-А класу Черевко Анастасія, Кривецька Софія та учні 8-Л Корчун Даша та Бородін Валерій.

Вітаємо учнів з успішним складанням іспитів на міжнародні сертифікати.

Дата: 2015-06-23 12:16:42