ДойчландМобіль - 2012

З 14 травня по 3 червня 2012р. ДойчландМобіль подорожує 17 містами України. Його метою є ознайомити населення України з культурою та освітою в Німеччині та популяризувати вивчення німецької мови.

20 травня автобус ДойчландМобіля пропонував багату культурно-освітню програму з мовною анімацією, літературними читаннями, показами фільмів, концертами та загальною інформацією про Німеччину у Вінниці. Головним елементом ДойчландМобіля була багата культурно-інформаційна програма. Поряд з інтерактивними мовними іграми та конкурсами надавались також інтернет-консультування, які можна було отримати у мобільному інтернет-кафе безпосередньо біля ДойчландМобіля.

Найктивнішими учасниками всіх ігор та конкурсів були учні школи-ліцею №7. Програма була розрахована не лише на школярів, а й на студентство. Без сувенірів та символічних призів не залишився ніхто.

Даний проект сприяв підвищенню інтересу громадськості до німецької мови а також активному культурному обміну між Німеччиною та Україною.

Дата: 2012-06-12 20:53:11