З 09.11.2020р. освітній процес в закладі здійснюватиметься за таким планом:
1-4 класи навчаються в звичайному режимі;
5-7 класи та ліцей (8-11 класи) - дистанційно на платформі «Моя школа» (посилання на сайт: https://app.moiashkola.ua), за діючим розкладом.
Уроки проводяться в синхронному та асинхронному режимі.

Наша родина сьомого синьоокого поповнилась соколятами-козачатами

Традиційне свято-розвага під назвою «Посвята в соколята» пройшло 13 жовтня до дня Покрови, покровительки козаків.
На свято запросили Козацьку Раду нашого ліцею: Отамана - Оніщука Дениса, ліцеїста ІІІ-МК курсу, Сотника - Щирука Ярослава, учня 7-Б класу;
Писара - Кіржу Олексія, учня 7-А класу та помічників козаків і козачок учнів 7-Б класу.
Весело і захопливо пролетів час у розвагах, де учні 1-х класів сплели віночок, зварили борщ, відібравши потрібні овочі для страви, проскакали на сучасних конях, а також здобули справжній козацький скарб.
На завершення свята учні отримали посвідчення про зарахування до козацького гурту сьомого синьоокого.

Дата: 2020-10-17 15:18:00