Увага! 25 квітня 2024 р. з 11:00 до 13:00 на подвір'ї закладу відбуватиметься Благодійний великодній ярмарок. Запрошуємо усіх охочих придбати нашу продукцію!
Наша родина сьомого синьоокого поповнилась соколятами-козачатами

Традиційне свято-розвага під назвою «Посвята в соколята» пройшло 13 жовтня до дня Покрови, покровительки козаків.
На свято запросили Козацьку Раду нашого ліцею: Отамана - Оніщука Дениса, ліцеїста ІІІ-МК курсу, Сотника - Щирука Ярослава, учня 7-Б класу;
Писара - Кіржу Олексія, учня 7-А класу та помічників козаків і козачок учнів 7-Б класу.
Весело і захопливо пролетів час у розвагах, де учні 1-х класів сплели віночок, зварили борщ, відібравши потрібні овочі для страви, проскакали на сучасних конях, а також здобули справжній козацький скарб.
На завершення свята учні отримали посвідчення про зарахування до козацького гурту сьомого синьоокого.

Дата: 2020-10-17 15:18:00