Тиждень математики в початковій школі

З 16 по 24 листопада в закладі проводився Тиждень математики в початковій школі.
Метою проведення тижня є посилення інтересу учнів до математики, розвиток творчих і математичних здібностей школярів, можливість для кожного учня знайти застосування своїм знанням, умінням, а для вчителя - виявити й розвинути здібності своїх вихованців.
Робота в межах предметного тижня охоплювала кожний окремий клас та об'єднання класів за паралелями.
Тиждень розпочався з яскравого представлення учнями та вчителями початкової школи (по паралелях) виготовленихматематичних газет, що містили різну математичну інформацію: цікаві задачі, головоломки, ребуси, маршрут «У пошуках математичних скарбів» та подорож «Сім чудес математики». Учні на перервах збиралися біля газет, розглядали їх, міркували над завданнями.

Протягом тижня проводилися різноманітні ігри, конкурси та змагання, математичні вікторини, конкурси малюнків «Живі цифри», композиції з геометричних фігур. Були задіяні усі учні початкової школи. Усі учасники показали свою творчість, фантазію. Було цікаво, пізнавально, хоча не завжди легко.

По закінченню тижня найкращі знавці математики та переможці конкурсів були нагороджені грамотами, а активні учасники тижня - подяками.

Дата: 2017-12-04 21:56:34