Правила вступу

2. Витяг з правил

На І курс ( 8 клас ) в письмовій формі з української мови (диктант)

та відповідно на відділення:

Медичне, економічне.....................................з математики;

Юридичне....................................................з історії;

Лінгвістичне.................................................з іноземної мови;

Комп'ютерного дизайну..................................творчий малюнок

з урахуванням середнього балу досягнень за 7 клас.

На ІІІ курс ( 10 клас ) співбесіди з української мови

та відповідно на відділення

Медичне......................................................з хімії;

Економічне..................................................з математики;

Юридичне....................................................з історії;

Лінгвістичне.................................................з іноземної мови;

Комп'ютерного дизайну..................................творчий малюнок

з урахуванням середнього балу досягнень за курс основної школи за умови відсутності оцінок початкового та середнього рівнів навчальних досягнень у свідоцтві.

Конкурсанти, які виявили знання з профільного предмету на низькому рівні, до наступного конкурсного випробування не допускаються.

• Учасники Міжнародних, Всеукраїнських учнівських олімпіад ІV етапу. Міжнародних конкурсів, III етапу конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт МАН, призери ІІ, III етапів Всеукраїнських олімпіад, переможці II етапу конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт МАНН, учні 7-х класів закладу «НВК: ЗШ І-ІІ ступенів-ліцей №7 ВМР» - переможці І етапу олімпіад звільнюються від конкурсного випробування з відповідного предмету.
  • Випускники 9 класів, які за результатами навчання отримали свідоцтво про базову загальну середню освіту особливого зразка, учні, які закінчили 7 клас з похвальним листом, випускники ІІ курсу закладу "НВК: загальноосвітня школа І - ІІ ступенів - ліцею №7 ВМР" ( 9 класи ), які за результатами навчання отримали 75% з предметів високий рівень знань, а з профільних предметів не нижче 8 балів звільнюються від одного випробувань, зараховуються до ліцею за наслідками співбесіди.
  • Випускники 9 класів закладу "НВК: загальноосвітня школа І - ІІ ступенів - ліцею №7 ВМР" зараховуються за наслідками співбесід з урахуванням середнього балу свідоцтва, за умови відсутності оцінок початкового та середнього рівнів навчальних досягнень у свідоцтві.
  • Діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди, зараховуються поза конкурсом при умові отримання оцінок не нижче достатнього рівня під час конкурсних випробувань.

Учень має право брати участь у конкурсних випробуваннях, що їх проводять декілька навчальних закладів, але для зарахування до закладу повинен подати оригінал документа про освіту (та інші відповідні документи) не пізніше, ніж протягом 5 днів після закінчення конкурсу в закладі. В іншому випадку учень не зараховується до закладу.

Без наявності листа учасника конкурсного відбору учні до конкурсних випробувань не допускаються.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ

І курс (8 клас)

1. Заява
2. Табель (оригінал)
3. Фотокартка 3х4
4. Бейджик
5. Папка
6. 5 файлів
7. 10 аркушів А4
8. 3 зошита (2 в клітинку і 1 в лінію)
9. Ксерокопії документів про участь в предметних олімпіадах, конкурсах, змаганнях

ІІІ курс (10 клас)
перелік для дітей, які проходять конкурсні випробування на загальних умовах

1. Заява
2. Свідоцтво про базову загальну середню освіту з додатком (оригінал)
3. Фотокартка 3х4
4. Бейджик
5. Папка
6. 5 файлів
7. 10 аркушів А4
8. 3 зошита (2 в клітинку і 1 в лінію)

ЗРАЗОК ЗАЯВИ В ЛІЦЕЙ

(Подається лише в рукописному варіанті!)