Розділи сайту
Архів новин
Кафедра початкових класів

МО вчителів початкових класів

Початкова школа - дім, де зустрічають дитину з любов'ю та ведуть з першого до четвертого класу. Це найважливіший період, коли закладаються основи особистості дитини. Діти тут живуть в умовах підбадьорювання та заохочування, похвали та підтримки, схвалення та дружби, вчаться довіряти, розуміти, цінувати, поважати та знаходити любов у світі.

Кафедра початкових класів Нехай дитячі очі
Горять, блищать,питають-
Чому на небі зорі?
Чому птахи літають?
Чому не тиша в небі,
Коли там місяць ходить?
Чому це хвилі в морі,
Якщо кити там бродять?
Відповімо малечі
На всі їх запитання.
Нехай горять їх очі,
Хай світяться бажанням!

МО вчителів початкових класів - це колектив професіоналів.
Тут працює 15 вчителів:

  • з вищою категорією, званням "вчитель-методист" - 7 учителів;
  • з вищою категорією, званням "старший вчитель" - 3 учителі;
  • з вищою категорією - 3 учителі;
  • з І категорією - 1 учитель;
  • з ІІ категорією- 1 учитель.

 

 Наші вчителі є переможцями конкурсу "Виховник року":

  • 2007 рік - Пшеничнюк В.В. - переможець конкурсу;
  • 2010 рік - Мед І.Л. - переможець конкурсу в номінації "Калейдоскоп творчих справ".

 

 

 

Іскра Н.О. - ІІ місце у І (міському) турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2017» у номінації «Початкова освіта».


 

Протягом дев'яти років школа є експериментальним загальноосвітнім закладом Міністерства освіти з художньо-естетичним направленням.

Постійними учасниками та переможцями Всеукраїнських та міських конкурсів й акцій є вчителі:

  •  2013 рік - Мед І.Л. переможець І етапу Всеукраїнського конкурсу «Парк педагогічної майстерності»
  • 2013 рік - Мед І.Л. Золота медаль V Всеукраїнської виставки «Інноватика в освіті- 2013» (м.Київ);
  • 2013 рік - Мед І.Л. Срібна медаль ІV Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти 2013» (м.Київ);
  • 2014 рік - Мед І.Л. - лауреат І ступеня VІ Міжнародного форуму-презентації "Інноватика в сучасній освіті - 2014"

                              

  • 2013 рік - Ременяк Т.С. участь у акції «Індивідуальна творча справа «Мій перший найкращий зошит»
  • 2015 рік - Кірічук В.М. - переможець міського конкурсу «Пазли доброти».
                        
  • 2016рік - Кірічук В.М. - переможець Регіонального конкурсу «Благодійна Вінниччина - 2015» у номінації «Благодійник: - дитяча спільнота»
                  
  • 2017рік - Пшеничнюк В.В., Терновенко Н.Г. - переможці міського конкурсу «Творча скарбничка -2017» у номінації «Сюжетні задачі компетентнісного спрямування»  
 

У рамках експерименту вчителями МО початкових класів розроблені експериментальні авторські програми:

  • Пасічник І.В. "Основи виразного читання";
  • Терновенко Н.Г. "Скульптура", "Малюнок";
  • Кірічук В.М. "Декоратавно-ужиткове мистецтво";
  • Мед І.Л. "Народознавство і декоративно-ужиткове мистецтво", "Графіка іі живопис";

Учителі МО є активними учасниками конкурсу "Ярмарок фахових сподівань", де були представлені методичні посібники:

  •  І.Л.Мед «Використання українського історичного та народознавчого матеріалу в практичній роботі вчителя початкових класів»
  • Л.Ф. Севастьянова "Розумники та розумниці";
  • І.В. Пасічник "Основи виразного читання";
  • С.Л. Іванович "Сімейно-родинне виховання в умовах сьогодення", "Природа навколо нас";
  • В.В. Пшеничнюк "Інтерактивні технології навчання у початковій школі", з предмета: "Я і Україна. Громадянознавство" розділ: "Людина";
  • В.М. Кірічук "Навчання і виховання здібних і обдарованих дітей у контекстіі життєтворчої особистості", "Олімпіадні завдання з математики та української мови".

Учні початкової школи є постійними переможцями та призерами: Сипко

  • міських альтернативних олімпіад з математики, української та англійської мов;
  • міських олімпіад з народознавства;
  • Всеукраїнського конкурсу з природознавства "Колосок";
  • Всеукраїнського конкурсу з логічної математики "Кенгуру";
  • Всеукраїнського конкурсу "Відгук на сучасну дитячу прозу";
  • міського конкурсу "Міс і Містер Каліграфія",
  • конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика,
  • міському конкурсі експериментально-дослідницьких робіт з природознавства та біології "Юний дослідник".

Учні початкових класів беруть активну участь у благодійних акціях "Променіі серця", "Збережемо лісову красуню ялинку", "Подаруй бібліотеці книгу", "Допоможи братам нашим меншим", а також в різноманітних шкільних та міських заходах та конкурсах:

  • огляді художньої самодіяльності,
  • у міських конкурсах малюнка "Я люблю навколишній світ", "Світ навколо нас" в рамках проекту "Чорнобиль очима дітей", "Малюємо весну".

 

Кожна людина приходить у цей світ, щоб бути щасливою. Для кожного щастя - це щось своє, а для багатьох щастя - це самореалізація. Нині початкова школа - це школа самореалізації й само активізації особистості, а наше завдання, як учителів - не лише дати дітям певні знання, а й навчити їх спілкуватися, розв'язувати проблеми, творити, творчо мислити, розвивати кмітливість, винахідливість, пробуджувати творчий пошук, даруючи дітям радість здогадки.

 

Наші досягнення

  • 2014рік - Єднак Ірина (4-Б клас) - переможець міського конкурсу проектів-презентацій "Моя сім'я - мій родовід";
  • 2014рік - Мельник Єлизавета( 4-Б клас) - призер (ІІІ місце) конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика;

  • 2014рік - Жамба Катерина (4-І клас) - призер (ІІ місце) міського конкурсу дитячого читання "Прочитав - розкажи"
  • 2014рік - 3-І клас (кл.керівник Ременяк Т.С.) - призер (ІІ місце) Всеукраїнського конкурсу "Оберіг захиснику України" від журналу "Професор Крейд".

 

  • 2015рік - Зубко Христина (3-А клас) - Лауреат міського конкурсу «Містер та Міс Каліграфія», Переможець конкурсу авторських віршів для дітей з багатодітних родин м. Вінниці «Вінницька родина - дружня і єдина»
 
  • 2016рік - Зубко Христина (4-А клас) - Лауреат міського конкурсу «Містер та Міс Каліграфія»
  • 2016рік - хореографічний колектив «Натхнення» 1-А клас (керівник Лук'янова І.В.) - Лауреати Всеукраїнського дитячого фестивалю «Зоряні малята. Весна 2016», з хореографічною композицією «Цукерочки»

  • 2016рік - хореографічний колектив «Натхнення» 2-А клас (керівник Лук'янова І.В.) - Лауреати 15 Всеукраїнського дитячого фестивалю «Зоряні малята. Осінь 2016».

     

  • 2017рік - хореографічний колектив «Натхнення» 2-А клас (керівник Лук'янова І.В.) - Лауреати міського фестивалю-конкурсу художньої самодіяльної творчості учнівської молоді «Перлини року - 2017»;
 
  • 2017рік - Зубко Христина (4-А клас) - призер (ІІ місце) міського конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика;
  • 2017рік - Кот Іларія (2-Б клас) - переможець міського конкурсу «Майстер Краснопису»;
  • 2017рік - Олексюк Юлія (2-І клас) - призер (ІІ місце) міського конкурсу «Майстер Краснопису»;
  • 2017рік - Кириченко Катерина(2-І клас) - призер (ІІ місце) міського конкурсу «Майстер Краснопису»;
  • 2017рік - колектив 3-А класу (кл.керівник Пасічник І.В.) - призери міського конкурсу проектів «Невідома Вінниця» - «Сторінки Буття вінницьких мостів»;
 
  • 2017 рік - Лебедкін Артем (1-Б клас) - переможець міського конкурсу дитячої творчості «Великодні дзвони»;
  • 2017 рік - Костишин Антон (1-А клас) - переможець міського конкурсу дитячої творчості «Великодні дзвони»;
  • 2017 рік - Старинець Денис (4-Б клас) - призер міського конкурсу малюнків «Культура як шлях до гідного майбутнього»;
  • 2017рік - Циглюк Софія (3-А клас) - призер міського конкурсу дитячої творчості «Паперова країна»;
  • 2017рік - Граф Аліна (2-А клас) - призер міської виставки декоративно-прикладного мистецтва «Знай і люби свій рідний край»;
  • 2018рік - Лабенко Андрій (1-Б клас) - переможець, володар Гран-прі Міжнародного
    фестивалю-конкурсу «Талановиті діти України», переможець міського конкурсу гумору та сатири «Вінницька гуморина» ім. А. П.Гарматюка;
  • 2018 рік - Лебедкін Артем (3-Б клас) - переможець міської виставки-конкурсу новорічних композицій «Зимова феєрія»;
  • 2018 рік - Маланчак Ігор (4-Б клас) - переможець міської виставки-конкурсу новорічних композицій «Зимова феєрія»;
  • 2018 рік - Кириченко Катерина (4-І клас) - переможець міського конкурсу малюнка «Суд майбутнього в моєму місті»;
  • 2018 рік - Поляков Володимир (4-А клас) - переможець обласного фестивалю робототехніки «Vinnytsia RoboCamp» у номінації «Рухома модель»;
  • 2018 рік - Кудлаєнко Дарина, Будяк Анастасія, Зябченко Олена, Єрмощенко Павло (4-Б клас) - лауреати Міжнародного конкурсу комп'ютерних презентацій за твором Й.Мачюліса-Майроніса «Юрате і Кастітіс», м. Каунас (Литва)
  • 2019 рік - Зубко Стефанія (2-А клас) - лауреат міського конкурсу «Майстер краснопису»;
  • 2019 рік - Вакар Микола (3-І клас) - переможець міського конкурсу «Майстер краснопису»;
  • 2019 рік - Будяк Анастасія (4-Б клас) - - лауреат міського конкурсу «Майстер краснопису»;

 

Учителі МО початкових класів:

Севастьянова Людмила Францівна,

вчитель початкових класів,
заступник директора з навчально - виховної роботи,
спеціаліст вищої категорії,
вчитель - методист

Пшеничнюк В.М.
Пшеничнюк Валентина Василівна,

вчитель початкових класів і музики,
керівник методичного об'єднання вчителів початкових класів,
спеціаліст вищої категорії,
вчитель-методист

Кірічук В.М.
Кірічук Віта Миколаївна,

вчитель початкових класів ,
спеціаліст вищої категорії,
вчитель - методист

Іскра Наталія Олександрівна
Іскра Наталія Олександрівна,

вчитель початкових класів,
спеціаліст вищої категорії,
вчитель - методист

Кирилова О.А.
Кирилова Олена Анатоліївна,

вчитель початкових класів,
спеціаліст вищої категорії,
старший вчитель

Ременяк Т.С.
Ременяк Тетяна Станіславівна,

вчитель початкових класів,
спеціаліст вищої категорії

Рудь А.В.
Рудь Алла Володимирівна,

вчитель початкових класів,
спеціаліст вищої категорії

Мед І.Л.
Мед Ірина Леонідівна,

вчитель початкових класів і образотворчого мистецтва,
спеціаліст вищої категорії,
вчитель-методист

Терновенко Н.Г.
Терновенко Наталія Георгіївна,

вчитель початкових класів,
спеціаліст вищої категорії,
старший вчитель

Іванович С.Л.
Іванович Світлана Леонідівна,

вчитель початкових класів,
спеціаліст вищої категорії,
вчитель - методист

Пасічник Ірина Віталіївна,

вчитель початкових класів,
спеціаліст вищої категорії,
вчитель - методист

Мишук Л.В.
Мишук Лідія Володимирівна,

вчитель початкових класів,
спеціаліст вищої категорії,
старший вчитель

Галагіна Людмила Миколаївна,

 

вчитель початкових класів,
спеціаліст І категорії

Златогурська Наталія Павлівна,

 

вихователь групи продовженого дня,
спеціаліст вищої категорії

Ордатій Зоя Вікторівна,

 

вчитель початкових класів,
спеціаліст ІІ категорії

  

 

Вітаємо заклад з перемогою!

21-23 жовтня 2014 р. у Київському Палаці дітей та юнацтва відбувся VІ Міжнародний форум-презентація «Інноватика в сучасній освіті», організаторами якого виступили Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий Світ». Міжнародний Освітній Форум –це масштабний комплексний захід галузі освіти України, якийоб'єднав:

виставку національних і закордонних навчальних закладів;

експозицію виробників і дистриб'юторів навчального обладнання та техніки, програм та рішень для освіти;

науково-практичні конференції, семінари, презентації;

конкурси для закладівосвіти, підприємств.

До участі у форумі залучились 573 навчальні заклади різних рівнів і форм власності, наукові установи, навчальні центри, регіональні та муніципальні органи управління освітою, видавництва, фонди, бізнес-структури, підприємства, що працюють на терені освіти, міжнародні установи й представництва.

«Інноватика в сучаснійосвіті» - єдиний професійний форум освітніх, наукових і науково-технічнихінновацій в Україні, на якому широко представлені інноваційні досягнення галузі освіти.

Тому отримання нашим навчальним закладом Диплома І ступеня у номінації «Інноваційні засоби навчання, програми, проекти та рішення для впровадження в систему освіти» (Сухомовський О.Г., Севасьянова Л.Ф., Мед І.Л.) є високою оцінкою роботи вчителів початкової школи закладу, як і всіх учителів школи-ліцею № 7, у напрямку оновлення системи освіти та переходу на більш якісний європейський рівень надання освітніх послуг.

Вітаємо заклад з перемогою!

  

 

Використання здоров'язбережувальних технологій в початковій школі

 

Пальчикова гімнастика:

 

 Зорова гімнастика та кольоротерапія:

 

Дихальна гімнастика:

 

Сухий душ:

 

Вправи на гімнастичному килимку: