Кафедра естетики та спорту
Кафедра естетики та спорту

ГОЛОВНИМИ ЗАВДАННЯМИ КАФЕДРИ Є:

  • Формування національної свідомості учнів.
  • Виховання любові до батьків, культури та історії рідного краю.
  • Створення оптимальних умов для самореалізації фізичного розвитку та удосконалення основних фізичних якостей школяра.
  • Формування творчої працелюбної особистості.
  • Забезпечення високої естетичної свідомості.
  • Розвиток індивідуальних здібностей та талантів.

 

СИСТЕМА ПОЗАКЛАСНОЇ РОБОТИ КАФЕДРИ

  • проведення предметних тижнів;
  • робота предметних гуртків;
  • участь у різноманітних конкурсах, чемпіонатах, змаганнях, виставках, концертах.
Позакласний захід Позакласний захід Позакласний захід

До дня міста Вінниці в закладі щорічно проводиться загальношкільне свято "Моя барвиста Україна", яке не стало винятком і у цьому навчальному році

Україна! Слово незабутнє.

Ти моє минуле - славна Русь.

Ти моє сьогодні і майбутнє,

Бо твоїм я іменем зовусь!

До свята фізкультури та спорту, яке відмічається на початку вересня, було проведено олімпійський тиждень. Ліцеїсти змагались з таких видів спорту: футбол, волейбол та піонербол. А учні середніх та молодших класів проводили "Веселі старти"

Хто здоровий, той сміється,

Все йому в житті вдається.

Радість б'ється в нім щоднини.

Це ж чудово для дитини!

 Футбольна команда закладу виборола почесне третє місце у змаганнях серед шкіл міста.

Летять соколи,
За сині гори.
Під смерекові шати
Своїх соколят шукати.

14 жовтня, на свято Покрови Пречистої Богородиці, в нашій державі відзначається День українського козацтва.
З давніх-давен Богородиця є покровителькою українського козацтва й усіх українських збройних формувань.
Святкують цей день і в нашій школі. Вже традиційною стала посвята учнів-першокласників у соколята.  


Традиційними стали вечори "Поезії та музики", де діти декламують власні вірші та виконують твори на музичних інструментах.

Поезія - це музика душі,
Яка на білому папері
Напише ноти в різні, ясні дні.
Зайде через небесні двері.

19 листопада 2016 року ансамбль польської пісні «Веселка» взяв участь у XVII обласному фестивалі польської культури «Єднаймося! Радіймо! Співаймо!», де отримав диплом лауреата.

 

 Благодійні акції… Вони проходять в нашому закладі щотижня.

«Допоможи воїну», «Подаруй дитині частинку свого серця», «Допоможи однокласнику», «Промені серця», «Допоможи братам нашим меншим», «Пам'ятаймо ветеранів війни й вчителів-пенсіонерів», «Подаруй радість дітям з обмеженими можливостями» та багато інших. 

Навіть один маленький і ледь помітний голос дитини може перевернути життя сотень і тисяч людей. Особливо, коли цей голос благаючи тремтить і прохає про мирне небо.

Цікавою та яскравою була виставка дитячих поробок «Зимова феєрія», присвячена Новорічно-різдвяним святам.

 

Засяяв день сьогодні променисто,
Бо фестиваль талантів - це велике свято!
Зібрались тут зірочки іскристі,
Щоб всім свої уміння показати!
Наша мрія нам зіркою світить,
Кличуть вдаль нас дороги твої.
Україно! Ми всі твої діти!
То ж прийми нас в обійми свої!

Під таким гаслом пройшло хореографічне свято для учнів початкової школи
«Танцюють всі!»

 

Склад кафедри:

Гарник Петро Васильович "спеціаліст вищої категорії", "старший вчитель", вчитель курсу "Захист Вітчизни". Вчитель має високу науково - теоретичну підготовку. Велику увагу приділяє оптимізації і диференціації навчального та виховного процесу. Все це сприяє досягненню високих результатів в підготовці юнаків до служби в лавах Збройних Сил України, що підтверджується добрими та відмінними оцінками під час військових зборів та контрольних перевірок.
Щеглова Тетяна Леонідівна "спеціаліст вищої категорії", "вчитель-методист", вчитель музичного мистецтва. Організаційно - методична система викладання музичного мистецтва вчителя спрямована на розвиток таких якостей учнів, як самостійність, творчість, критичність, толерантність, забезпечує умови для самореалізації та духовно - естетичного самовдосконалення. На уроках постійно використовує велику кількість наочності різних форм, дидактичний матеріал, першоджерела, фонотеку, відео матеріали, які сприяють створенню атмосфери творчості та розкривають духовний світ дитини, багатство її почуттів та емоцій. В 2010 р. розробила методичний посібник для учнів 7 - 8 класів " Фольклор і сучасна музика", а в 2015 році - методичний посібник "Розвиток естетичних почуттів засобами музичного мистецтва".
Рубля Тетяна Єгорівна "спеціаліст вищої категорії", " вчитель - методист", вчитель образотворчого мистецтва. Вчитель бере активну участь в проведенні Всеукраїнської дослідної експериментальної роботи з художньо - творчого розвитку особистості в умовах реалізації експерименту школи культуротворчого спрямування. Вчитель є автором різноманітних методичних посібників та підручників з предмету, які рекомендовані Міністерством освіти і науки України: " Розробки уроків образотворчого мистецтва 1 - 4 класи". Підручник " Образотворче мистецтво 5 - 7 класи", нагороджений дипломом ІІ - ступеню МОН - 2005р.
Дерипаска Олена Дмитрівна "спеціаліст вищої категорії", вчитель трудового навчання. Учитель має багатий досвід навчання й виховання підростаючого покоління. Прагне до формування в учнів інтересу до предмета, розвиває пізнавальну активність як на уроках, так і в позакласній роботі. Добре володіє методикою викладання, створює на уроці атмосферу співтворчості та співпраці. Вміє зацікавити учнів предметом, який викладає.
Галай Ольга Андріївна "спеціаліст", вчитель комп'ютерного дизайну. Учитель володіє ефективними формами і методами організації навчально - виховного процесу, вміло використовує інноваційні технології на уроках та в позакласній діяльності. Прагне дати учням міцні знання, розвиває навички самостійної пізнавальної діяльності. Її учні мають ґрунтовні знання і є неодноразовими учасниками і переможцями конкурсів та художніх виставок. Вмілий організатор класного колективу, організовує плідну роботу учнів на уроках, розвиває навички самостійної роботи учнів, дотримується етики взаємин з учнями та батьками.
Сольський Сергій Віталійович "спеціаліст вищої категорії", вчитель трудового навчання. Досконало володіє ефективними формами і методами організації навчально - виховної роботи. Вивчає та впроваджує передовий педагогічний досвід у практику своєї роботи. Організовує і проводить тематичні виставки учнівських робіт. Має ґрунтовні знання, виявляє високий рівень професіоналізму, творчості, ініціативи, досягає результатів у педагогічній діяльності. Відзначається загальною культурою, моральними якостями, створенням безпечних умов навчання.
Костишина
Костишина Оксана Миколаївна - учитель технологій та трудового навчання, спеціаліст І категорії. Має достатню методичну та науково-теоретичну фахову підготовку, володіє формами і методами організації навчально-виховного процесу. Вивчає та впроваджує передовий педагогічний досвід у практику своєї роботи. Добре володіє методикою викладання, урокам притаманний творчий настрій, атмосфера доброзичливості та активної співпраці вчителя і учнів створює на уроці атмосферу співтворчості та співпраці. Вміє зацікавити учнів предметом, який викладає.
Булейко
Булейко Ліна Олександрівна - учитель художньої культури, основ здоров’я, спеціаліст вищої категорії Має достатню методичну та науково - теоретичну фахову підготовку, володіє формами і методами організації навчально - виховного процесу. Вивчає та впроваджує передовий педагогічний досвід у практику своєї роботи. Добре володіє методикою викладання, створює на уроці атмосферу співтворчості та співпраці.
Ланова
Ланова Ганна Володимирівна - учитель фізичної культури, спеціаліст І категорії. Під час проведення уроків вчитель здійснює диференційований та індивідуальний підхід до особистості кожної дитини, що дає свій позитивний результат у досягненні дітьми успіхів у навчанні. Учитель постійно вдосконалює свій професійний рівень, на достатньому рівні володіє сучасними освітніми технологіями; методичними прийомами, педагогічними засобами, різними формами позаурочної роботи і якісно їх використовує.
Морєва
Морєва Олена Миколаївна - учитель фізичної культури, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель. Уроки фізичної культури проводить на високому методичному рівні, відповідно до програм та методик даного предмета, використовуючи найефективніші прийоми, методи та засоби навчання. Вміє продукувати оригінальні, інноваційні ідеї, застосовує нестандартні форми проведення уроків. У своїй роботі пріоритетними завданнями вважає фізичний розвиток учнів, збереження та зміцнення їх здоров’я, формування у школярів загальних уявлень про фізичну культуру та її значення в житті людини.
Когут
Когут Семен Якович - учитель фізичної культури, спеціаліст вищої категорії. Уроки фізичної культури проводить на високому методичному рівні, відповідно до програм та методик даного предмета, постійно працює над формуванням у дітей загальних уявлень про фізичну культуру, її значення в житті людини, збереження та зміцнення здоров’я, фізичного розвитку. Звертає особливу увагу на розширення рухового досвіду, вдосконалення навичок життєво необхідних рухових ідей, використання їх у повсякденній та ігровій діяльності.
Останні новини закладу
 

Дерипаска Олена Дмитрівна "спеціаліст вищої категорії", вчитель трудового навчання. Учитель має багатий досвід навчання й виховання підростаючого покоління. Прагне до формування в учнів інтересу до предмета, розвиває пізнавальну активність як на уроках, так і в позакласній роботі. Добре володіє методикою викладання, створює на уроці атмосферу співтворчості та співпраці. Вміє зацікавити учнів предметом, який викладає.
Галай Ольга Андріївна "спеціаліст", вчитель комп'ютерного дизайну. Учитель володіє ефективними формами і методами організації навчально - виховного процесу, вміло використовує інноваційні технології на уроках та в позакласній діяльності. Прагне дати учням міцні знання, розвиває навички самостійної пізнавальної діяльності. Її учні мають ґрунтовні знання і є неодноразовими учасниками і переможцями конкурсів та художніх виставок. Вмілий організатор класного колективу, організовує плідну роботу учнів на уроках, розвиває навички самостійної роботи учнів, дотримується етики взаємин з учнями та батьками.
Сольський Сергій Віталійович "спеціаліст вищої категорії", вчитель трудового навчання. Досконало володіє ефективними формами і методами організації навчально - виховної роботи. Вивчає та впроваджує передовий педагогічний досвід у практику своєї роботи. Організовує і проводить тематичні виставки учнівських робіт. Має ґрунтовні знання, виявляє високий рівень професіоналізму, творчості, ініціативи, досягає результатів у педагогічній діяльності. Відзначається загальною культурою, моральними якостями, створенням безпечних умов навчання.
Костишина
Костишина Оксана Миколаївна - учитель технологій та трудового навчання, спеціаліст І категорії. Має достатню методичну та науково-теоретичну фахову підготовку, володіє формами і методами організації навчально-виховного процесу. Вивчає та впроваджує передовий педагогічний досвід у практику своєї роботи. Добре володіє методикою викладання, урокам притаманний творчий настрій, атмосфера доброзичливості та активної співпраці вчителя і учнів створює на уроці атмосферу співтворчості та співпраці. Вміє зацікавити учнів предметом, який викладає.
Булейко
Булейко Ліна Олександрівна - учитель художньої культури, основ здоров’я, спеціаліст вищої категорії Має достатню методичну та науково - теоретичну фахову підготовку, володіє формами і методами організації навчально - виховного процесу. Вивчає та впроваджує передовий педагогічний досвід у практику своєї роботи. Добре володіє методикою викладання, створює на уроці атмосферу співтворчості та співпраці.
Ланова
Ланова Ганна Володимирівна - учитель фізичної культури, спеціаліст І категорії. Під час проведення уроків вчитель здійснює диференційований та індивідуальний підхід до особистості кожної дитини, що дає свій позитивний результат у досягненні дітьми успіхів у навчанні. Учитель постійно вдосконалює свій професійний рівень, на достатньому рівні володіє сучасними освітніми технологіями; методичними прийомами, педагогічними засобами, різними формами позаурочної роботи і якісно їх використовує.
Морєва
Морєва Олена Миколаївна - учитель фізичної культури, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель. Уроки фізичної культури проводить на високому методичному рівні, відповідно до програм та методик даного предмета, використовуючи найефективніші прийоми, методи та засоби навчання. Вміє продукувати оригінальні, інноваційні ідеї, застосовує нестандартні форми проведення уроків. У своїй роботі пріоритетними завданнями вважає фізичний розвиток учнів, збереження та зміцнення їх здоров’я, формування у школярів загальних уявлень про фізичну культуру та її значення в житті людини.
Когут
Когут Семен Якович - учитель фізичної культури, спеціаліст вищої категорії. Уроки фізичної культури проводить на високому методичному рівні, відповідно до програм та методик даного предмета, постійно працює над формуванням у дітей загальних уявлень про фізичну культуру, її значення в житті людини, збереження та зміцнення здоров’я, фізичного розвитку. Звертає особливу увагу на розширення рухового досвіду, вдосконалення навичок життєво необхідних рухових ідей, використання їх у повсякденній та ігровій діяльності.
-->