З 09.11.2020р. освітній процес в закладі здійснюватиметься за таким планом:
1-4 класи навчаються в звичайному режимі;
5-7 класи та ліцей (8-11 класи) - дистанційно на платформі «Моя школа» (посилання на сайт: https://app.moiashkola.ua), за діючим розкладом.
Уроки проводяться в синхронному та асинхронному режимі.

«Правова модель учнівського врядування».

29 січня 2014 року в Палаці дітей та юнацтва відбувся фінал міського конкурсу цільових проектів «Правова модель учнівського врядування». За підсумками І туру у фінал увійшли 5 команд із шкіл м.Вінниці -№ 7,№ 29, №13, ВТЛ, №10. Фінал відбувався у два етапи: в І етапі учні школи творчо презентували на сцені «Правову модель учнівського врядування», а у ІІ етапі - шкільний омбудсмен Аліна Олексюк (11-Юклас) брала участь у правовій вікторині, вирішувала правові ситуації. За підсумками журі наша команда стала переможцем. Заклад представляли: Гисева Аліна, Шуляк Тетяна, Стегняк Олександр, Сухомовський Олександр, Ключар Анастасія, Шаламай Ірина, Сич Євгеній, Данилевич Дар'я, Скомаровський Влад, Лучицький Влад, Кузьміна Олександра, а також учні 3-І класу, 8-ЕА класу, 10-ЕК.

Дата: 2014-01-31 09:57:42