Під час відвідування закладу необхідно дотримуватися основних правил санітарно-епідеміологічного захисту (наявність маски/респіратора, рукавички, зберігати дистанцію)


Рекомендації щодо організації роботи закладів загальної середньої освіти у 2020/2021

Розділи сайту
Архів новин
Новини
Екзаменатори Гете-Інституту на іспитах у школі-ліцеї №7

Уже протягом кількох років учні школи-ліцею №7 мають можливість безкоштовно складати екзамени з німецької мови на отримання міжнародних сертифікатів різного мовного рівня. Щороку 26 учнів 5-9 класів успішно складають іспити рівня А1 та А2, а 5 учнів 10-11-х класів – рівня В1 та В2.

Учениця 8-ЕК класу Сурсаєва Ганна цікавиться економікою та іноземними мовами. Екзамен Fit in Deutsch 2 (рівень А2) вона здала на відмінно: iз 80 можливих балів отримала 80!

Уперше в нашій школі іспит Fit in Deutsch 2 (рівень А2) складав учень 7-го класу . Це - Мазуркевич Максим. 2 роки тому він склав іспит рівня А1 на відмінно. Іспит рівня А2 він склав теж на відмінно. Цей навчальний рік приніс Максиму ще 2 перемоги з німецької мови - ІІ місце на міській олімпіаді та перемогу в конкурсі Гете - Інституту «Захист довкілля», завдяки якій цього літа протягом трьох тижнів він матиме змогу навчатися на мовних курсах у Німеччині.


Дата: 2012-06-14 17:19:50