З 09.11.2020р. освітній процес в закладі здійснюватиметься за таким планом:
1-4 класи навчаються в звичайному режимі;
5-7 класи та ліцей (8-11 класи) - дистанційно на платформі «Моя школа» (посилання на сайт: https://app.moiashkola.ua), за діючим розкладом.
Уроки проводяться в синхронному та асинхронному режимі.

Партнерство та співпраця з Польщею триває

10 жовтня 2020 року НАШ ліцей долучився до святкування ХХІ регіонального фестивалю польської культури у Вінниці «Єднаймося, радіймо, співаймо разом!» присвячений 25-й річниці Спілки поляків Вінниччини! (в рамах проекту Велика польська родина) Нам вручили подяку за багаторічну співпрацю, започатковану Сухомовським Олександром Григоровичем 25 років тому, назвавши його «хрещеним батьком», який перший у Вінниці запровадив вивчення польської мови у школі.
Вікторія Гузовська (вчитель польської мови) та її учениця Евеліна Мазур також отримали подяки за активну участь у роботі спілки!
Учні 1-І класу, які уже вивчають польську мову, долучилися до цікавого проекту «Набір першокласника». Усі діти отримали різнокольорові рюкзаки, ланч-бокси та інші подарунки. У такій спосіб наші польські друзі дякують за вивчення мови, культури та історії свого народу. Проект „Набір першокласника" реалізується Фондом "Допомога полякам на Сході" за кошти Канцелярії Прем'єр-міністра в рамках підтримки полонії та поляків за кордоном та Всеукраїнської Спілки Вчителів Філологів Польської мови. Вручення подарунків відбулося 12 жовтня 2020 року під час традиційного свята «Посвята в Соколята».

Дата: 2020-10-17 15:05:12