Фестиваль польської культури

17 жовтня, у Вінниці у залі «Плеяда» обласної філармонії відбувся фестиваль польської культури.

Обласний фестиваль польської культури «Єднаймося, радіймо, співаймо!» проводиться у Вінниці щорічно, починаючи з 1999 року. Цього року він присвячений 20-й річниці створення Вінницької культурно-просвітницької спілки поляків. До цієї організації належать близько300 поляків, які проживають у нашій області. Спілка була створена на базі школи-ліцею № 7,першими учасниками якої були учні «синьоокого» та їх батьки. З вітальним словом на святі виступила Прокопчук А.Г. – заступник директора з навчально-виховної роботи, а учнівський колектив вітав піснею «Батьківщина», яка звучала польською мовою.

Дата: 2015-10-22 10:58:33