Відповідно до рішення педагогічної ради від 12.03.2021р. № 19 освітній процес відновлюється з 16.03.2021р. з використанням дистанційних технологій.

Початкова школа здійснює освітній процес з використанням платформ Zoom, Meet.

5—7 класи та ліцей здійснюють освітній процес на платформі «Моя школа».

Прийом відвідувачів адміністрацією закладу та прийом і видача документів секретаріатом здійснюється за попереднім електронним записом https://forms.gle/BSq2kkENxPTBPvBa8

Понеділок 9.00 – 13.00
Середа 13.00 – 16.00

Литовці в синьоокому

Литовська делегація освітян прибула до Вінниці з триденним візитом на запрошення ВАНО. Делегація має за мету ознайомлення з передовими методиками в галузі освіти Вінниччини.

Своїм досвідом у галузі профільності навчання радо поділився школа- ліцей № 7. Рання допрофесійна та профільна орієнтація, а також міжнародні і власні проекти та програми ліцею стали головною темою для обговорення.

Вразити гостей зуміли юні таланти закладу, виконавши привітальну пісню литовською мовою. Литовська делегація продовжує вивчати досвід вінницьких освітян.

Дата: 2015-10-08 01:15:01