Модель - ПАРЄ 2017

6 квітня учні нашого ліцею, а саме: Бацалай Ангеліна, Гріпас Анастасія, Семенчук Анастасія, Карлащук Іван, Вакулова Юлія, Муховецька Злата, Колєсова Дар'я, Лось Антон, Сосюк Олександр взяли участь у заході "Модель - ПАРЄ 2017", кожен учасник був делегатом від певної європейської країни. Цей захід організували і прове ли студенти історичного факультету ДОнНУ ім. Василя Стуса разом зі своїми викладачами. Це була імітація проведення засідання Парламентської Асамблеї Ради Європи. В ході засідання було прийнято 2 резолюції, перша стосувалася внесення змін до регламенту ПАРЄ, а друга - функціонування демократичних інститутів в Україні.

Дата: 2017-04-07 23:12:29