«Зірки року»

23 травня 2011 року в приміщенні Обласного музично-драматичного театру ім. М.Садовського пройшов традиційний День школи – ліцею «Зірки року».

Присутні мали змогу на власні очі побачити «ліцейний зорепад» переможців олімпіад, кращих учнів, науковців, інтелектуалів, спортсменів, провісників здорового майбутнього, юних дарувань, художників, артистів, справжніх лідерів, майстрів художнього слова, художніх колективів закладу.

Також на заході були представлені і номінації для вчителів:

• «Кращий методичний посібник» (переможець Нечипорук Людмила Францівна – заступник директора з навчально виховної роботи);
  • «Вчитель року» (Білан Людмила Степанівна – учитель географії);
  • «Громадський діяч року» (Мед Ірина Леонідівна – класний керівник 4-А класу, вчитель образотворчого мистецтва).

І зі сцени театру пролунав традиційний «Віват, ліцей! Віват!»

Дата: 2011-06-10 10:23:04