Вінниця підкорює "Артек"

З 29 серпня по 18 вересня 2011 року у МДЦ «Артек» у таборі «Озерний» зібралася найактивніша молодь з усієї України на VII Всеукраїнський збір лідерів учнівського самоврядування.

Від Вінницької області команду лідерів учнівського самоврядування представляла команда - переможець міського та обласного конкурсів «Лідер - 2011» шкільний парламент школи - ліцею №7 м. Вінниці у складі Струтинської Анастасії, Стегняка Олександра, Кондратюк Орини та Кузіна Олега на чолі з президентом Бахуром Олександром.

Вінницьку делегацію представляла Струтинська Анастасія – голова Ради лідерів школи-ліцею №7.

8 вересня 2011 року стартував проект «Жовта майка Лідера» (рейтингова система визначення найкращого активного та креативного лідера загону). І знову Вінниця на висоті.

17 вересня на закритті лідерської зміни «Жовту майку лідера» було вручено Бахуру Олександру, який увійшов до складу Всеукраїнської Ради Старшокласників.

Дата: 2011-10-04 17:23:50