Розділи сайта
Архів новин
Новини
ВІТАЄМО

переможців І етапу Всеукраїнської предметної олімпіади з англійської мови

4 клас

І місце

Ходаківська Лілія 4-А

ІІ місце

Іскрицька Вікторія 4-А

Хаперський Олександр 4-Б

ІІІ місце

Задорожнюк Дана 4-Б

Литвинчук Олександра 4-І

Нечитайло Софія 4-Б

Будяк Крістіна 4-І

5 клас

І місце

Мамлига Анастасія 5-Б

ІІ місце

Слободянюк Єва 5-А

Любарська Амалія 5-А

ІІІ місце

Іващук Мирослава 5-А

Аманова Аліна 5-А

6 клас

І місце

Араго Єгор 6-А

Налигач Марія 6-А

ІІ місце

Пастух Вікторія

Дончик Єлизавета 6-А

ІІІ місце

Пілецький Михайло 6-І

Рачковська Софія

Кравчук Віолетта 6-І

7 клас

І місце

Іванченко Олександр 7-А

Таран Марія 7-Б

ІІ місце

Кармазін Михайло 7-Б

Слюсар Ірина 7-І

Коваленко Еліна 7-Б

Кухар Назар 7-А

Старинець Олександра 7-Б

ІІІ місце

Горобчук Марія 7-Б

Клапоущак Дар”я 7-І

Атункар Анна 7-А

Гижко Анна 7-А

Ковальчук Марія 7-Б

Зарічанська Каріна 7-Б

Грон Соломія 7-І

8 клас

І місце

Альчук Іван 8-ЕК

ІІ місце

Кривецька Софія 8-М

Бондарчук Андрій 8-ЕК

Мошевський Денис 8-ЕК

Скришевський Сергій 8-ЕК

Коновалов Богдан 8-ЛЮ

ІІІ місце

Рудь Вікторія 8-ЕК

Варчук Єлизавета 8-ЛЮ

Гондзель Валерія 8-ЛЮ

Кривонос Анастасія 8-ЛЮ

Марцішевська Яна 8-М

Поляруш Дарина 8-ЛЮ

Середа Олена 8-ЛЮ

9 клас

І місце

Араго Гліб 9-Л

ІІ місце

Савчук Анастасія 9-ЮК

Воронюк Юлія 9-Л

Корчун Дарія 9-Л

Кревська Ірина 9-Л

Манеляк Катерина 9-М

Щербаков Ігор 9-Е

Зінченко Олександра 9-Е

ІІІ місце

Баранова Анастасія 9-М

Гончарук Ольга 9-М

Безвенюк Вікторія 9-Е

Бебко Катерина 9-М

Єнік Еліна 9-Е

Полонська Єлизавета 9-Е

Бекас Назарій 9-Е

Мазуренко Людмила 9-Л

Рубель Катерина 9-М

Стоян Владислав 9-Е

Карлащук Іван 9-ЮК

10 клас

І місце

Малицька Олександра 10-ЛЮК

Кирсанов Андрій 10-М

ІІ місце

Кривошея Михайло 10-Е

Малачкова Катерина 10-ЛЮК

Мороз Ігор 10-М

ІІІ місце

Дроненко Катерина 10-М

Романчук Вікторія 10-ЛЮК

Храпа Дмитро 10-ЛЮК

Гулевич Анастасія 10-Е

Бровченко Ангеліна 10-М

11 клас

І місце

Країло Дар’я 11-ЛЮ

ІІ місце

Ключар Анастасія 11-Е

ІІІ місце

Береза Олександра 11-ЛЮ

Постемська Юлія 11-ЛЮ

Літвак Лілах 11-МК

Мацера Галина 11-Е


Дата: 2015-10-31 18:37:02