Відповідно до рішення педагогічної ради від 12.03.2021р. № 19 освітній процес відновлюється з 16.03.2021р. з використанням дистанційних технологій.

Початкова школа здійснює освітній процес з використанням платформ Zoom, Meet.

5—7 класи та ліцей здійснюють освітній процес на платформі «Моя школа».

Прийом відвідувачів адміністрацією закладу та прийом і видача документів секретаріатом здійснюється за попереднім електронним записом https://forms.gle/BSq2kkENxPTBPvBa8

Понеділок 9.00 – 13.00
Середа 13.00 – 16.00

Тижневик толерантності

В рамках тижневика толерантності соціально-психологічною службою (Гончаренко С. Макарян Д.) для учнів початкової школи проводяться бесіди на тему «Вчимося бути толерантними!», майстер класи «Ангел миру!» та «Листівка товаришеві».
Активно учні прийняли участь і в акції «Я - за толерантність», де мали можливість погодитися бути толерантним, приклеївши відбиток своєї руки на відповідній інсталяції. Відеолекторій для учнів 5-6-х класів «Бути толерантим: як це?! Дав можливість учням ознайомитися з поняттям ТОЛЕРАНТНОСТІ та складовими рисами толерантної особистості.

Дата: 2017-11-15 16:45:12