Тижневик толерантності

В рамках тижневика толерантності соціально-психологічною службою (Гончаренко С. Макарян Д.) для учнів початкової школи проводяться бесіди на тему «Вчимося бути толерантними!», майстер класи «Ангел миру!» та «Листівка товаришеві».
Активно учні прийняли участь і в акції «Я - за толерантність», де мали можливість погодитися бути толерантним, приклеївши відбиток своєї руки на відповідній інсталяції. Відеолекторій для учнів 5-6-х класів «Бути толерантим: як це?! Дав можливість учням ознайомитися з поняттям ТОЛЕРАНТНОСТІ та складовими рисами толерантної особистості.

Дата: 2017-11-15 16:45:12