Під час відвідування закладу необхідно дотримуватися основних правил санітарно-епідеміологічного захисту (наявність маски/респіратора, рукавички, зберігати дистанцію)


Рекомендації щодо організації роботи закладів загальної середньої освіти у 2020/2021

Розділи сайту
Архів новин
Новини
Розширюємо горизонти

5 жовтня 2014 року учні 10-Е та 11-ЛЮ класів: Мазуркевич Максим, Степанчук Ярослав та Шалінська Катерина у супроводі вчителя Кац Руслани Мойсеївни відвідали лекцію у місті Києві під назвою «Навчання в Німеччині: що, як, куди, коли?». Лекторкою була представник DAAD (Німецької Академічної Служби Обміну) Аня Лонге, яка на даний час викладає в Національному технічному університеті України “КПІ” на лінгвістичному факультеті. Учням було цікаво дізнатися про величезну кількість університетів Німеччини, які приймають іноземних абітурієнтів, про вимоги вступу до цих закладів, про іспити, необхідні для вступу і можливість отримати різноманітні стипендії. Також учні мали можливість відвідати концерт німецької групи Einshoch6, яка вже другий рік поспіль за підтримки Гете-Інституту гастролює по містам України. Діти мали чудову нагоду насолодитись неперевершений поєднанням музики хіп-хоп та класики.

30.09. група Einshoch6 приїхала в наше місто . Ворк-шоп з артистами цієї групи у вінницькій школі №30 та їх концерт у будинку культури «Заря» змогли відвідати багато ліцеїстів нашого закладу.


Дата: 2014-10-16 07:32:07