Розділи сайту
Архів новин
Кадровий склад

Список

учителів закладу
"Навчально-виховний комплекс:
загальноосвітня школа І-ІІ ступенів -
ліцей №7 Вінницької міської ради"

 

 №   Прізвище, ім'я та по батькові Категорія, звання Посада який предмет викладає Освіта

основний чи сумісник

 1Сухомовський Олександр Григоровичвища, вчитель-методист, "відмінник освіти України",
Заслужений працівник освіти
директоргромадянознавствовищаосн.
 2Прокопчук Алла Геннадіївнавища, вчитель-методист "відмінник освіти України"заст. директора (ліцей)анг. мовавищаосн.
 3Очеретнюк Людмила Іванівна
вища, вчитель-методист, "відмінник освіти України"
заст. директора (основна школа)  укр. літ.вищаосн.
 4 Засімович Олена ІванівнаІ категорія заст. директора з вих. роботи  укр. мова та літ. вищаосн. 
 5Збожинська Тетяна Станіславівнавища, вчитель-методист, "відмінник освіти України",
Заслужений учитель
заст.директора з НВРматемат. вищаосн.
 6Гороль Ангеліна Михайлівнавища, вчитель-методистучительукр. мова та літ.вищаосн.
7Негода Валентина Василівнавища, вчитель-методистучительукр. мова та літ.вищаосн.
8Романович Валентина Миколаївнавища, вчитель-методистучительукр. мова та літ.вищаосн.
9Зайцева Олеся Михайлівнавища, старший вчительучительукр. мова та літ.вищаосн.
10Кудлаєнко Тетяна Федорівнавища, старший вчительучительукр. мова та літ.вищаосн.
11Марина Олена Іванівнавища, вчитель-методистучительукр. мова та літ.вищаосн.
12Маринич Ольга Володимирівнавища учительукр. мова та літ.вищаосн.
13Кліпінська Людмила Василівнавища, вчитель-методистучительзарубіж. літ.вищаосн.
14Зубик Ольга Михайлівнавища, вчитель-методистучительзарубіж. літ.вищаосн.
15Юрченко Тамара Миколаївнавища учительматемат.вищаосн.
16Джереловська Ірина Миколаївнавища, вчитель-методистучительматемат.вищаосн.
17Гузарик Галина Іванівнавища, старший вчительучительматемат.вищаосн.
18Черненко Тетяна ОлександрівнаІ категоріяучительматемат.вищаосн.
19Сатайкіна Олена Борисівнавища, вчитель-методистучительматемат.вищаосн.
20Негода Сергій Петровичвища, вчитель-методистучительінформат.вищаосн.
21Кривошея Ігор Михайловичвища, вчитель-методистучительматемат.вищаосн.
22Сташко Юрій Васильовичвища, вчитель-методистучительінформат.вищаосн.
23Бабюк Наталя ПетрівнавищапрограмістКДвищасум.
24Комарова Вікторія ВолодимирівнаІ категоріяучительфізикавищаосн.
25Гронська Світлана Григорівнавищаучительфізика
вищаосн.
26Сидорова Наталя Олексіївнавища, вчитель-методист "відмінник освіти України"учительанг. мовавищаосн.
27Яковенко Тетяна МихайлівнаІI категоріяучительанг. мовавищаосн.
28Ладиняк Олександр СтефановичI категоріяучительанг.нім. мовавищаосн.
29Кудлаєнко Ірина АнатоліївнаІI категоріяучительанг. мовавищаосн.
30Задорожна Лілія ІванівнаІI категоріяучительнім. мовавищаосн.
31Кудлаєнко Юлія ВіталіївнаІI категоріяучительанг. мовавищаосн.
32Носик Ольга Григорівнавища, вчитель-методистучительнім. мовавищаосн.
33Гузовська Вікторія МаріонівнаІ категоріяучительпольська мовавищаосн.
34Гуменюк Олена Миколаївнавища, вчитель-методистучительпольська мовавищаосн.
35Кац Руслана МойсеївнаІ категоріяучитель, кер. гурткаанг. мовавищаосн.
36Десятник Тетяна ОлександрівнаІ категоріяучительнім. моваНВ, бакосн.
37Данилюк Ольга АнатоліївнаІ категоріяучительанг. мовавищаосн.
38Биць Микола МиколайовичIІ категоріяучительправознавствовищаосн.
39Букіна Ірина Михайлівнавища, вчитель-методистучительісторіявищаосн.
40Рожкова Ольга Іванівнавищаучительісторіявищаосн.
41Анжієвська Лариса Петрівнавищаучительісторіявищаосн.
42Батюк Лариса Євгеніївнавища, вчитель-методист, "відмінник освіти України"учительгеографіявищаосн.
43Білан Людмила Степанівнавища, вчитель-методист, "відмінник освіти України", Засл.учи-тель Україниучительгеографіявищаосн.
44Парфенюк Ірина Григорівнавища, вчитель-методистучительекономікавищаосн.
45Черненко Сергій Степановичвищаучительбіологіявищаосн.
46Дубчак Олена Дмитрівнаспеціалістучитель, 0,5 лаб. хіміїбіологіявищаосн.
47Романова Анна Олексіївнавища, вчитель-методист0,5 заст. директора, учитель біологіїбіологіявищаосн.
48Княгиницька Ольга Дмитрівнавища, вчитель-методистучительхіміявищаосн.
49Янкавець Олександр ОлександровичIІ категоріяучительхіміявищаосн.
50Крижанівська Раїса Михайлівнавища, "відмінник освіти України", вчитель-методистучительоснови здоров'явищаосн.
51Фурманова Олена Миколаївнавища, старший вчительучительфізкульт.вищаосн.
52Гарник Петро Васильовичвища, старший вчительучительфізкульт., Захист Вітчизнивищаосн.
53Подік Андрій Васильовичспеціалістучительфізкульт.вищаосн.
54Яковенко Вадим МихайловичIІ категоріяучительфізкульт.вищаосн.
55Щеглова Тетяна Леонідівнавища, вчитель-методистучительмузикавищаосн.
56Сольський Сергій Віталійовичвища учительтрудове навч.вищаосн.
57Дерипаска Ольга Дмитрівнавищаучительобсл. працявищаосн.
58Костишина Оксана МиколаївнаІ категоріяучительтехнологіївищаосн.
59Іванович Світлана Леонідівнавища, вчитель-методистучительвч.почат.кл. ГПДвищаосн.
60Кірічук Віта Миколаївнавища, вчитель-методистучительвч.почат.кл.вищаосн.
61Севастьянова Людмила Францівнавища, вчитель-методист, "відмінник освіти України"0.5 заст. директора вч.почат.кл.вч.почат.кл.вищаосн.
62Пшеничнюк Валентина Василівнавища, вчитель-методистучительвч.почат.кл. ГПДвищаосн.
63Терновенко Наталія Георгіївнавища, старший вчительучительвч.почат.кл.вищаосн.
64Пасічник Ірина Віталіївнавища, вчитель-методистучительвч.почат.кл.вищаосн.
65Кирилова Олена Анатоліївнавища, старший вчительучительвч.почат.кл.вищаосн.
66Іскра Наталія Олександрівнавища, старший вчительучительвч.почат.кл.вищаосн.
67Ременяк Тетяна Станіславівнавищаучительвч.почат.кл.вищаосн.
68Мед Ірина Леонідівнавища, вчитель-методистучительвч.почат.кл., ОТМвищаосн.
69Рудь Алла Володимирівнавищаучительвч.почат.кл.вищаосн.
70Мишук Лідія Володимирівнавищаучительвч.почат.кл.вищаосн.
71Златогурська Наталія Павлівнавищавихователь ГПДвихователь ГПДвищаосн.
72Галагіна Людмила МиколаївнаІ категоріявихователь ГПД, уч.англ.мовивихователь ГПД+англ.мовавищаосн.
73Ордатій Зоя Вікторівнаспеціалістучительвч.почат.кл.вищаосн.
74Левкович Лідія ОлександрівнаIІ категоріяпедагог-організаторпедагог-організаторВДПУ, 2009осн.
75Булейко Ліна Олександрівнавищаучительхуд.к-равищаосн.
76Нартович Лариса Костянтинівнаспеціалістхуд.керівникхуд.керівниквищасум.
77Харитонова Олена ОлексіївнаІ категоріяучительфранц. мовавищасум.
78Гайдаржи Олена АнатоліївнаIІ категоріяучительангл. мовавищасум.
79Панасюк Олена Олегівна10 т.ркерівник гурткакерівник гурткавищаосн.
80Рудишина Олена Сергіївна10 т.рхуд.керівникхуд.керівниквищаосн.
81Лук’янова Ірина Вікторівнаспеціалістхуд.керівниквч.ритмикисер. спец.сум.
82Гончаренко Світлана Володимирівнаспеціалістпсихологпсихологвищаосн.
83Макарян Діана Сергіївнаспеціалістпсихологсоціальний педагогвищаосн.
84Тимошенко Руслан ВікторовичIІ категоріяучительангл. мовавищасум.
85Дрозд Тетяна Михайлівнавищаучительриторикавищасум.
86Заєць Наталія Григорівнаспеціалістбібліотекарбібліотекарвищаосн.
 лаборанти     
87Клімова Людмила Григорівнаспеціалістлаборант каб. фізикилаборант каб. фізикивищаосн.
 декретна відпустка     
88Єпішева Олена Вікторівнаспеціалістбібліотекарбібліотекарвищаосн.
89Ільченко Ганна В’ячеславівнаспеціалістучительбіологіявищаосн.
90Сороколіта Ірина Миколаївнавища, старший вчительучительфізика, матемвищаосн.
91Череватова Наталія ВасилівнаIІ категоріябібліотекарбібліотекарвищаосн.
92Мішук Марина Сергіївнаспеціалістучительанг. мовасер.спецосн.
93Галай Ольга АндріівнаспеціалістучительКДсер.спецосн.