День цивільного захисту у закладі

24.04 2019 року в закладі проведено День цивільного захисту. Учні вчителі та техпрацівники були задіяні у проведені заходів щодо дій особового складу у надзвичайних ситуаціях, наданні домедичної допомоги, дій за сигналом «Навчальна пожежна тривога». Тематичні класні години, розповсюдження пам'яток щодо правил поведінки в надзвичайних ситуаціях, радіопередача «Тероризм - глобальна проблема сучасного світу», виставки плакатів, соціальних реклам та дитячих малюнків, перегляд відеороликів з питань ЦЗ, БЖД, ОП, екскурсії в музей пожежно-рятувальної служби, участь у міському конкурсі «Юний пожежний» (ІІІ місце), майстер-класи з використання ватно-марлевих пов'язок, респіраторів, протигазів, інструктивно-методичні заняття «Дії колективу під час надзвичайних ситуацій - основні заходи, які сприяли покращенню знань, умінь та навичок з питань цивільного захисту, БЖД та охорони праці.

Уміння швидко, злагоджено та грамотно діяти за сигналом «Навчальна пожежна тривога» продемонструвала тренувальна евакуація особового складу з приміщення закладу.

Усний журнал «Надзвичайні ситуації» (4-Б клас, кл.керівник Іскра Н.О.)

Дата: 2019-04-28 23:32:07