Відповідно до рішення педагогічної ради від 12.03.2021р. № 19 освітній процес відновлюється з 16.03.2021р. з використанням дистанційних технологій.

Початкова школа здійснює освітній процес з використанням платформ Zoom, Meet.

5—7 класи та ліцей здійснюють освітній процес на платформі «Моя школа».

Прийом відвідувачів адміністрацією закладу та прийом і видача документів секретаріатом здійснюється за попереднім електронним записом https://forms.gle/BSq2kkENxPTBPvBa8

Понеділок 9.00 – 13.00
Середа 13.00 – 16.00


Рекомендації щодо організації роботи закладів загальної середньої освіти у 2020/2021

Розділи сайту
Архів новин
Новини
День цивільного захисту у закладі
 
24.04 2019 року в закладі проведено День цивільного захисту. Учні вчителі та техпрацівники були задіяні у проведені заходів щодо дій особового складу у надзвичайних ситуаціях, наданні домедичної допомоги, дій за сигналом «Навчальна пожежна тривога». Тематичні класні години, розповсюдження пам'яток щодо правил поведінки в надзвичайних ситуаціях, радіопередача «Тероризм - глобальна проблема сучасного світу», виставки плакатів, соціальних реклам та дитячих малюнків, перегляд відеороликів з питань ЦЗ, БЖД, ОП, екскурсії в музей пожежно-рятувальної служби, участь у міському конкурсі «Юний пожежний» (ІІІ місце), майстер-класи з використання ватно-марлевих пов'язок, респіраторів, протигазів, інструктивно-методичні заняття «Дії колективу під час надзвичайних ситуацій - основні заходи, які сприяли покращенню знань, умінь та навичок з питань цивільного захисту, БЖД та охорони праці.
 
Уміння швидко, злагоджено та грамотно діяти за сигналом «Навчальна пожежна тривога» продемонструвала тренувальна евакуація особового складу з приміщення закладу.
 
Усний журнал «Надзвичайні ситуації» (4-Б клас, кл.керівник Іскра Н.О.)  
 
 
 
 
 
 
 
 

Дата: 2019-04-28 23:32:07