А у нас гості!

У цьому році День вчителя в нашому закладі пройшов надзвичайно бурхливо. З ранку, крім привітань від учнів ми мали честь зустрічати гостей з Франції мера міста Рюгль Мішель Десартр, мера міста Сент Антуан Жиль Алан, директор департаменту з міжнародного співробітництва мерії м. Рюгль Алан Абаде, експерт сфери туризму Марі-Франс Алан і президент Франко-Української Асоціації у Парижі, директор Української школи мистецтв при культурно-інформаційному центрі Посольства України у Франції Олена Мисталь.
Метою візиту було знайомство з молоддю Вінничини для налагоджування та розвитку стосунків в галузі освіти.
Для почесних гостей була проведена оглядова екскурсія по закладу, а також відбулась бесіда з учнями 8-11 класів,які вивчають французьку мову . Не дивлячись на те, що зустріч тривала не довго діти почерпнули для себе корисну інформацію про навчання у Франції та мали змогу поспілкуватись з носіями мови. Враження від зустрічі залишились чудовими. Учні закладу були натхненні корисною для майбутнього інформацією ,а гості поїхали з приємними враженнями про наш «синьоокий».

Дата: 2013-10-17 22:19:46