З 09.11.2020р. освітній процес в закладі здійснюватиметься за таким планом:
1-4 класи навчаються в звичайному режимі;
5-7 класи та ліцей (8-11 класи) - дистанційно на платформі «Моя школа» (посилання на сайт: https://app.moiashkola.ua), за діючим розкладом.
Уроки проводяться в синхронному та асинхронному режимі.

Школи партнери майбутнього

У ліцеї №12 у м. Рівне у рамках проекту «Школи партнери майбутнего» відбувся семінар з теми «Молодь та відеофільми соціальної тематики». У заході брали участь учні старших класів нашого закладу: Кравець Софія (11-ЛЮ), Таран Марія (11-ЛЮ), Гижко Ганна (11-Е), Маліновська Дарина (10-ЛК), Лещенко Дарина (10-ЛК) та Азарний Олександр (10-Е). Супроводжувала юних режисерів учитель німецької мови Штифаненко Іванна Олександрівна. Під час семінару учасники обговорювали актуальність та важливість соціальних роликів для сучасного телеглядача. Пізнавальним було відвідування телестудії м. Рівне та факультету журналістики Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем'янчука. Семінар шкіл-партнерів у м. Рівне показав, що соціальні проблеми небайдужі молодому поколінню. Темами своїх робіт учні обрали проблеми насилля у школі, родинні стосунки та швидкоплинність часу. Відеоролики були презентовані учням та учителям ліцею та отримали їх схвальні відгуки. Крім цікавої проектної роботи учасники семінару змогли також познайомитися із визначними місцями м. Рівне.

Дата: 2019-09-26 23:36:47