Враховуючи ускладнення епідемічної ситуації на території Вінницької міської територіальної громади, керуючись п. 2 ст. 19 Кодексу цивільного захисту України, ст. ЗО Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» від 24.02.1994р., п. 11 «Положення про єдину державну систему цивільного захисту», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09.01.2014р. № 11, постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2020р. № 1236, (зі змінами), п. 3.1 та п. 4.3 «Положення про міську комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій», затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 21.07.2016р. № 1700, міська комісія з питань техногенноекологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, рішенням міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, протокол № 7 від 19 лютого 2021 року

З 22.02.2021р. освітній процес здійснюватиметься за наступним сценарієм:

1-4 класи – освітній процес здійснюється у звичайному режимі в приміщенні закладу;

5-7 класи та І-ІV курс ліцею – освітній процес здійснюється з використанням технологій дистанційного навчання згідно з затвердженим розкладом навчальних занять на платформі «Моя школа».

Прийом відвідувачів адміністрацією закладу та прийом і видача документів секретаріатом здійснюється за попереднім електронним записом https://forms.gle/BSq2kkENxPTBPvBa8

Понеділок 9.00 – 13.00
Середа 13.00 – 16.00

Школи партнери майбутнього

У ліцеї №12 у м. Рівне у рамках проекту «Школи партнери майбутнего» відбувся семінар з теми «Молодь та відеофільми соціальної тематики». У заході брали участь учні старших класів нашого закладу: Кравець Софія (11-ЛЮ), Таран Марія (11-ЛЮ), Гижко Ганна (11-Е), Маліновська Дарина (10-ЛК), Лещенко Дарина (10-ЛК) та Азарний Олександр (10-Е). Супроводжувала юних режисерів учитель німецької мови Штифаненко Іванна Олександрівна. Під час семінару учасники обговорювали актуальність та важливість соціальних роликів для сучасного телеглядача. Пізнавальним було відвідування телестудії м. Рівне та факультету журналістики Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем'янчука. Семінар шкіл-партнерів у м. Рівне показав, що соціальні проблеми небайдужі молодому поколінню. Темами своїх робіт учні обрали проблеми насилля у школі, родинні стосунки та швидкоплинність часу. Відеоролики були презентовані учням та учителям ліцею та отримали їх схвальні відгуки. Крім цікавої проектної роботи учасники семінару змогли також познайомитися із визначними місцями м. Рівне.

Дата: 2019-09-26 23:36:47