З 09.11.2020р. освітній процес в закладі здійснюватиметься за таким планом:
1-4 класи навчаються в звичайному режимі;
5-7 класи та ліцей (8-11 класи) - дистанційно на платформі «Моя школа» (посилання на сайт: https://app.moiashkola.ua), за діючим розкладом.
Уроки проводяться в синхронному та асинхронному режимі.

Вибори!

У нашому навчальному закладі з 15.04.14р. по 24.04.14р. відбувалася виборча компанія кандидатів до шкільного парламенту та президента. На посаду президента шкільного парламенту претендувало 4 кандидатури, а на посади до парламенту було зареєстровано 25 кандидатів, з яких було необхідно обрати 10.

15.04.14р. було проведено ознайомлення з кандидатами на посаду президента та шкільних парламентарів. Учні ознайомлювали присутніх із своїми програмами та баченням розвитку шкільного життя.

22.04.14р. в актовій залі закладу відбулися дебати між кандидатами на посаду президента шкільного парламенту. Дебати проходили у жвавій, а іноді й гострій дискусії. Кандидати продемонстрували вміння чітко формулювати та відстоювати свою думку та програмні цілі.

24.04.14р. відбулися вибори кандидатів в президенти шкільного парламенту та кандидатів до шкільного парламенту.

Остаточні підсумки виборів будуть оголошенні 29.04.14р. на шкільній лінійці.

Дата: 2014-04-27 23:44:47