Вчимося небайдужості

9-ЛЮ та 8-МЮ відвідали комунальний заклад"вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей"
21.11.2016р. учениці 9-ЛЮ класу Руденко Діана та Гондзель Валерія з ученицею 8-МЮ класу Таїсією Астапкевич відвідали комунальний заклад"вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей" , який знаходиться на вулиці 1905 року ,12 м.Вінниця, Україна.
Дівчата відвезли речі, які збирали протягом тижня у школі.
В закладі перебувають діти віком від 3 до 18 років(на момент нашого візиту найстаршій дитині було 16 років)
Ми плануємо привітати діток з Днем Святого Миколая приємними подарунками.
Частина речей залишилася в школі, тому що будуть відправлені в зону АТО(в школу-інтернат).
Дуже сподіваємося, що до цієї благодійної акції приєднається кожен, адже хороші справи потрібно робити завжди, тоді і вони будуть до тебе повертатися.

Дата: 2018-03-14 23:34:04