Нагорода-медаль «За жертовність і любов до України»

З благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета в українській Православній церкві Київського Патріархату засновано нову церковну нагороду-медаль «За жертовність і любов до України».

Цією медаллю нагороджують людей, які проявили активну громадянську позицію, героїзм, самопожертву під час подій революції Гідності, у захисті Батьківщини на Донбасі та Криму. А також за волонтерську діяльність та допомогу Збройним силам , національній гвардії.

Добровольчим батальйонам та іншим військовим формуванням України. І наш заклад надзвичайно пишається тим, що нагороди дійсно знаходять своїх героїв! Медаллю «За жертовність і любов до України» нагороджена вчителя світової літератури школи-ліцею №7 Зубик Ольгу Михайлівну! За активні підтримку, сприяння та організацію волонтерського руху в закладі нагороджено грамотою директора Сухомовського О.Г. на знак Благословення за щиру працю на користь Святої Церкви Христової та жертвовість і любов до України.

Дата: 2015-06-05 07:56:13