Ювілей школи-ліцею №7

23 жовтня школа-ліцей №7 зібрала всю ліцейну родину для урочистостей з нагоди святкування свого 25-річчя.
На захід були запрошені випускники юридичного, економічного, медичного, лінгвістичного факультетів та комп'ютерного дизайну, а також вчителі-пенсіонери, які започатковували ліцей та стояли у його витоків.
Всі присутні переглянули відео-вітання випускників, які зараз працюють за кордоном і висловлюють вдячність рідному ліцею.
Надзвичайно приємно, що привітати ліцей прийшли представники обласної та міської ради, керівники вінницьких ВНЗ, представники Генерального консульства Республіки Польща, відомі випускники ліцею.
Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам'ять підполковника Олександра Каплінського - випускника ліцею, який загинув в зоні АТО.
Найкращим вітанням для закладу та для директора Олександра Григоровича Сухомовського були теплі слова випускників, художні номери учнів та колишніх ліцеїстів.
За 25 років діяльності ліцей має ким пишатися, а це, означає, що ми на вірному шляху! Віват, ліцей, віват!!!

Дата: 2017-10-25 17:55:32