«Авторська школа»

21 березня на базі Боярського академічного ліцею «Гармонія» Києво-Святошинської районної ради Київської області відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар «Особистісно орієнтована модель освіти - шлях до життєвого успіху випускника». В роботі семінару взяли участь керівник відділу інноваційної діяльності та дослідно-експериментальної роботи ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України, кандидат педагогічних наук Кириленко С.В., директор департаменту освіти і науки Київської області державної адміністрації Рогова В.Б., начальник відділу освіти Києво-Святошинської районної державної адміністрації.
Директор закладу презентувала модель освітньої системи ліцею. Учасники семінару мали змогу відвідати майстер-класи вчителів НУШ, та вчителів, які викладають у допрофільних класах.
Про особливості конструювання педагогічних технологій розповідала Марионівська О.Я., доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри менеджменту та освітніх іновацій Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Наш заклад на практичному-семінарі представляли директор Сухомовський О.Г. та заступник директора Романова Г.О.

Дата: 2019-03-24 12:07:51