з 11.05.2021р. відновлюється освітній процес в закладі для 5-7 класів та I-IV курсів ліцею.

Здобувачі освіти відвідують заклад на 100%

День Цивільної оборони

У закладі був проведений День Цивільної оборони. Особовим складом закладу відпрацьовані дії населення за сигналом оповіщення. Час евакуації склав 3 хвилини 40 секунд. На лінійці проведено показові виступи учнів з надання першої медичної допомоги ураженим, відпрацьовано дії учнів по користуванню засобами захисту органів дихання.

Під час підготовки до дна ЦЗ в класах були проведені виховні години з питань цивільного захисту, організована виставка літератури у шкільній бібліотеці, проведенні змагання серед учнів старших класів.

Дата: 2013-04-29 14:40:06