з 11.05.2021р. відновлюється освітній процес в закладі для 5-7 класів та I-IV курсів ліцею.

Здобувачі освіти відвідують заклад на 100%

Для спеціальних навчань "замінували" школу-ліцей №7

Рятувальники та міліціонери навчали учнів закладу, як поводитись під час евакуації у випадку надзвичайної ситуації.

Працівники міліції спільно з рятувальниками провели комплекс тренувальних та навчальних заходів для школярів та викладачів.

Під звуки сирени класні керівники здійснили евакуацію дітей зі школи. Всі вихованці закладу вишикувались на майданчику, де кожний вчитель перерахував своїх підопічних.

Силами правоохоронців та рятувальників було організовано охорону будівлі та прилеглої території.

Вибухотехніки та інспектори-кінологи провели ретельний огляд всіх приміщень навчального закладу. Ніяких вибухових пристроїв або інших небезпечних предметів не знайшли.

Старший інспектор кримінальної міліції у справах дітей обласної міліції Ольга Телепенко, відзначила, що такі заходи міліцією проводяться з метою вироблення у дітей навичок дотримання правил поведінки у надзвичайних ситуаціях та виховання належного ставлення до безпеки людини.

Джерело: сайт //www.myvin.com.ua
Дата: 2015-05-16 01:00:51