Відповідно до рішення педагогічної ради від 12.03.2021р. № 19 освітній процес відновлюється з 16.03.2021р. з використанням дистанційних технологій.

Початкова школа здійснює освітній процес з використанням платформ Zoom, Meet.

5—7 класи та ліцей здійснюють освітній процес на платформі «Моя школа».

Прийом відвідувачів адміністрацією закладу та прийом і видача документів секретаріатом здійснюється за попереднім електронним записом https://forms.gle/BSq2kkENxPTBPvBa8

Понеділок 9.00 – 13.00
Середа 13.00 – 16.00

ЛИСТИ, ОБПАЛЕНІ ВІЙНОЮ
11 жовтня У закладі з нагоди відзначення Дня Захисника Вітчизни відбувся патріотичній захід «Листи, обпалені війною» для старшокласників.

В історії України багато героїчних сторінок. Народ завжди боровся за гідне життя. Ми пройшли Майдан, здійснили революцію цінностей. Та недовго судилося радіти перемогам. Східними сусідами порушені закони дружби та братерства. І вже на справжньому полі бою ллється кров українців.

З безмежною вдячністю ми схиляємо голови в глибокому сумі перед їхніми недоспіваними піснями, недописаними листами... І пам'ятаємо іхній подвиг...

(Захід підготували учні 4-А, 8-МЮ,10-ЮК класів , класні керівники Кірічук В.М., Зубик О.М., Букіна І.М)

патріотизм

Дата: 2016-10-22 00:26:31