ЛИСТИ, ОБПАЛЕНІ ВІЙНОЮ
11 жовтня У закладі з нагоди відзначення Дня Захисника Вітчизни відбувся патріотичній захід «Листи, обпалені війною» для старшокласників.

В історії України багато героїчних сторінок. Народ завжди боровся за гідне життя. Ми пройшли Майдан, здійснили революцію цінностей. Та недовго судилося радіти перемогам. Східними сусідами порушені закони дружби та братерства. І вже на справжньому полі бою ллється кров українців.

З безмежною вдячністю ми схиляємо голови в глибокому сумі перед їхніми недоспіваними піснями, недописаними листами... І пам'ятаємо іхній подвиг...

(Захід підготували учні 4-А, 8-МЮ,10-ЮК класів , класні керівники Кірічук В.М., Зубик О.М., Букіна І.М)

патріотизм

Дата: 2016-10-22 00:26:31