«Авторська школа»

21-22 вересня в Черкасах відбувся Х ювілейний фестиваль педагогічних інновацій. У проведенні фестивалю взяли участь освітяни з різних куточків України. Про «квадрат цілісного розвитку» ділився своїми думками Іван Бех, дійсний член Національної академії педагогічних наук України, доктор психологічних наук, професор, директор Інституту проблем виховання НАПН України, заслужений діяч науки і техніки України. Всі бажаючі мали змогу відвідати тренінги професора Пак Сонг Су, ректора філії Міжнародного інституту Розвитку Інтелекту. На другий день фестивалю відбулися фестини Авторських шкіл. Наш заклад представляли заступники директора Романова Анна та Засімович Олена.

Дата: 2018-10-01 13:26:52