Навчання у Німеччині

Нещодавно до рідної школи-ліцею завітав наш випускник Жила Валерій, який навчається у Німеччині у коледжі „Informationstechnik und Elektrotechnik" міста Карлсруе. Метою Валерія було вивчення альтернативних джерел енергії. Але зараз він зрозумів, що найбільше його цікавлять комп'ютерні технології. У коледжі доводиться дуже багато працювати, щоб відповідати європейським стандартам. Робочий день юного студента складає 15 годин. Але ще у школі він відрізнявся наполегливістю та працелюбністю : лише два роки вивчав Валерій німецьку мову, проте успішно склав іспит рівня В1 у Гете-Інституті у квітні 2016 року та вступний екзамен з німецької мови у німецькому коледжі. Випускник дуже вдячний школі та вчителям, які допомогли йому у здійсненні його мрії - навчатись у Німеччині.

Дата: 2017-01-25 20:55:36