Відповідно до рішення педагогічної ради від 12.03.2021р. № 19 освітній процес відновлюється з 16.03.2021р. з використанням дистанційних технологій.

Початкова школа здійснює освітній процес з використанням платформ Zoom, Meet.

5—7 класи та ліцей здійснюють освітній процес на платформі «Моя школа».

Прийом відвідувачів адміністрацією закладу та прийом і видача документів секретаріатом здійснюється за попереднім електронним записом https://forms.gle/BSq2kkENxPTBPvBa8

Понеділок 9.00 – 13.00
Середа 13.00 – 16.00


Рекомендації щодо організації роботи закладів загальної середньої освіти у 2020/2021

Розділи сайту
Архів новин
Новини
Всеукраїнська олімпіада за напрямом «Право»

З0.11.2018 року за підтримки, Міністерства юстиції України в рамках програми «Я маю право», обласне територіальне управління юстиції в Івано-Франківській області Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області, Івано-Франківський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради за підтримки міського голови п. Руслана Марцінківа, Громадська організація «Галицька правозахисна група», Юридична клініка УКД, на базі Університету Короля Данила відбулась Всеукраїнська олімпіада за напрямом «Право» м. Івано-Франківськ. 
 
Місто Вінницю представляли учні комунального закладу «Навчально - виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей № 7 Вінницької міської ради», в складі учнів 10 - ЛЮ класу: Зарічанська Каріна, Бевза Михайло, Палазюк Вікторія, Нікітія Анна, Клапаущак Дар'я, Лебедкіна Дар'я, Грон Соломія. В командному заліку посіли ІІ місце, а Зарічанська Каріна та Палазюк Вікторія посіли почесне ІІІ місце. Переможці отримали грошові винагороди та знижку на навчання в університеті права на 30 %. Всі учасники отримали подарунки, сертифікати учасників та 10 % знижку на навчання в університеті права. 
 
 

Дата: 2018-12-10 21:46:56