Центр євроінтеграції

На шляху інтеграції до європейського

та світового освітнього простору

Шановні учні Міського центру з інтеграції до європейського та світового освітнього простору та ваші батьки!
Інформуємо вас про те, що з 11.01.2021р. заняття в Центрі продовжуватимуть відбуватися на платформі ZOOM у строгій відповідності до розкладу занять у Центрі.
Зичимо всім здоров'я!
З повагою Тетяна Станіславівна Збожинська та Ігор Михайлович Кривошея.

6 листопада 2008 року рішенням сесії міської ради  на базі школи - ліцею №7 відкрито  Міський центр з інтеграції до європейського та світового освітнього простору

Збожинська Тетяна Станіславівна - керівник Центру, вчитель математики, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист, Відмінником освіти України, Соросівський вчитель, Заслужений вчитель України.
Кривошея Ігор Михайлович - педагог Центру, вчитель математики, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, вчитель - методист, Відмінник освіти України, нагороджений знаком МОН України "Василь Сухомлинський", переможець міського конкурсу "Людина року"; в номінації "Освітянин року", член Адміністративної ради Міжнародного комітету математичних змагань (штаб - квартира в м. Париж, Франція).

Освіта майбутнього - це освіта для людини. Провідним напрямком нашої освіти є розвиваюче , культуротворче виховання особистості, яка здатна до самоосвіти та саморозвитку, вміє критично мислити, опрацьовувати різноманітну інформацію, використовувати набуті знання і вміння для творчого розв'язання проблем, готова до реалізації євро - та світової інтеграції, прагне змінити на краще своє життя і життя своєї країни.

З 23 серпня по 04 вересня 2015р. збірна команда юних математиків України перебувала в столиці Франції м. Париж з метою участі у суперфіналі ХХІХ Міжнародного чемпіонату з розв'язування логічних математичних задач.

Всеукраїнський етап цих міжнародних змагань проходив в м. Вінниця. Організовували і проводили його вчителі міського центру з інтеграції до європейського та світового освітнього простору Кривошея Ігор Михайлович та Збожинська Тетяна Станіславівна. Збірна команда України була сформована з переможців всеукраїнського етапу, які успішно пройшли відбіркові збори. До складу команди ввійшло 11 учнів, серед яких 6 з м. Харків та Харківської обл., 2 з м. Одеса, 2 з Вінницького регіону та 1 з м. Тернопіль. На Чемпіонаті в Парижі в кожній віковій категорії визначалося 10 кращих юних математиків. 367 учасників змагань з Німеччини, Франції, Бельгії, Італії, Швейцарії, України, Польщі, Росії, Канади, Алжиру, Тунісу, Нігерії, Кореї та інших країн світу змагались в інтелектуальній першості.

4 учні з України були серед переможців.
- Чуб Володимир (3 клас) - 2 місце
- Голясова Дар'я (3 клас) - 3 місце
- Думін Ростислав (3клас) - 5 місце
- Поляков Микита (5 клас) - 8 місце

Отож чотири рази прапор держави Україна переможно майорів при нагородженні переможців суперфіналу ХХІХ Міжнародного чемпіонату з розв'язування логічних математичних задач.